Семінар-тренінг

14 травня 2019 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради було організовано та проведено семінар-тренінг «Критичне мислення» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Великокучурівської  ОТГ.

12:53 15.05.2019

Міжнародний турнір з боксу

10-11-12 травня проводився 4 Міжнародний турнір з боксу на честь Едуарда та Олександра Погодіних. Участь приймали близько 200 учасників з усієї України, та десять команд з різних країн світу: Ізраїля, Молдавіі, Румунії, Узбекистану, Авганістану, Білорусії, Литви, Польщі, Чехії, Угорщини. Боксери Великокучурівської ДЮСШ» клубу Sparta” зайняли такі призові місця: Кащий Дмитро-1 місце, Сушинський Дмитро-1місце, Куруляк Нікіта-2місце, Томащук Андрій-2місце, Кінський Михайло-3місце, Іванущак Богдан-3 місце. Тренерами є Москалюк Питро Дмитрович, Лічинський Андрій.

10:40 13.05.2019

Змагання з футболу

4 травня 2019 року в місті Сторожинець проходили обласні змагання “Шкіряний м’яч” де приймали участь команди: Путильського, Вижницького та Сторожинецького району Великокучурівська ОТГ, а саме учні Великокучурівської та Тисовецької ЗОШ,  посіли 1 місце у віковій групі 2005-2006 р.н.

10:37 13.05.2019

Встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік

Проект рішення Великокучурівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» розроблено комісією сільської ради з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2020 рік. Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу в 5 п’ятиденний термін буде розміщено на офіційному веб-сайті Великокучурівської сільської ради. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:  59052, вул. Головна, 1, с. Великий Кучурів, тел. 67-6-78,  e-mail: vk_regulyat.polit@ukr.net.

09:59 06.05.2019

Турнір з волейболу «Весняні ластівки 2019»

Завершився турнір з волейболу «Весняні ластівки 2019» серед команд Чернівецької області. Ігри були дуже цікаві та напружені, та підсумком всіх ігор визначились такі результати: 4 місце- Великокучурівська ДЮСШ 2. 3 місце- Чернівецька ДЮСШ 16. 2 місце - Сторожинецька ДЮСШ. 1 місце - Великокучурівська ДЮСШ 1 Вітаємо нашу команду з перемогою в турнірі.

09:54 06.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ! 05 травня 2019 року в Будинку культури села Тисовець відбудеться «Вечір хорошого настрою». Координатор вечора – Лариса Іванівна Настасійчук. Запрошуємо всіх бажаючих отримати хороший, гарний настрій та незабутні, приємні враження.

14:53 02.05.2019

Щира подяка

Щиру подяку висловлюємо ПП Столярчуку Василю Івановичу, який за свої кошти встановив нове цямбриння на території віддідення Укрпошти села Великий Кучурів.

14:53 02.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

5 травня о 10.00 в спортзалі Великокучурівської ЗОШ відбудеться турнір з волейболу серед команд ДЮСШ Чернівецької області за участі команд м. Чернівці, Сторожинця та нашої команди ДЮСШ. Всіх бажаючих запрошуєм підтримати улюблені команди.

14:49 02.05.2019