Проєкт рішення про місцеві податки та збори на 2021р.

Проєкт рішення Великокучурівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено комісією сільської ради з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2021 рік.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу 5 п’ятиденний термін буде розміщено  на офіційному вебсайт Великокучурівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкт регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 59052, вул. Головна, 1, с. Великий Кучурів, тел. 67-6-78,

e-mail: vk_regulyat.polit@ukr.net.

АРВ