Змагання з футболу

Дата: 13.05.2019 10:37

4 травня 2019 року в місті Сторожинець проходили обласні змагання “Шкіряний мяч” де приймали участь команди: Путильського, Вижницького та Сторожинецького району Великокучурівська ОТГ, а саме учні Великокучурівської та Тисовецької ЗОШ,  посіли 1 місце у віковій групі 2005-2006 р.н.

11 травня приймали участь в обласних фінальних змаганнях “Шкіряний мяч” м.Чернівці. Фінальні змагання проходили в дуже напруженій та цікавій боротьбі, де долю призових місць вирішував кожен забитий мяч. В підсумку команда 2005 р.н. посіла 3 місце, а команда 2006 р.н. 4 місце у фіналі обласних змагань. Готували учнів до фіналу обласних змагань вчителі фізичної культури: Солоденко М.І., Радул М.О. та Столярчук М.І.