Увага

3 травня 2019 року на 17:00 відбудеться зустріч з підприємцями, для обговорення питання щодо ставок податку на 2020 рік

14:52 30.04.2019

Відбулася робоча зустріч страхового експерта з охорони праці

25 квітня 2019 року відбулася робоча зустріч страхового експерта з охорони праці Сторожинецького відділення Косташека Д.А. з керірництвом та працівнкками Великокучурівської ОТГ з приводу розроблення спеціальних інформаційних заходів з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці. Спільно з представниками органів місцевого самоврядування, представників профспілок і роботодавців взято участь у роботі з опрацювання і затвердження плану заходів із відзначення у 2019 році Дня охорони праці.

11:08 25.04.2019

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК –  2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК – 2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Якщо фізична особа, яка не зареєстрована підприємцем, отримувала у 2018 році доходи, крім заробітної плати за основним місцем роботи, вона зобовязана задекларувати свої доходи та надати податкову декларацію в органи ДФС за місцем реєстрації.

16:37 24.04.2019

Терміни сплати  ЄСВ: запитували – відповідаємо

Терміни сплати ЄСВ: запитували – відповідаємо

Порядок нарахування та сплати єдиного соціального внеску регламентується Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями). На його виконання розроблено та затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015року №449 Інструкцію.

16:36 24.04.2019

Увага конкурс!

ЧИ ПРИЄМНО ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ ТА ІНВЕСТУВАТИ В ГРОМАДУ-НЕЧУПАРУ? Відповідь очевидна.

09:23 22.04.2019

«Громадянська  освіта»

Під час вивчення курсу «Громадянська  освіта», який запроваджено в 2018-2019 навчальному році розглядається багато цікавих проблем і завдань, які спрямовані на покращення рівня освіти старшокласників щодо соціалізації у суспільстві. В умовах децентралізації актуальним є вивчення питань, що стосуються громад. Тому під час проведення практичного заняття «Місцевий бюджет: основні статті доходів та видатки» до учнів 10-х класів Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка  на урок вчителя історії Наталії Василівни Собко було запрошено головного бухгалтера Великокучурівської сільської ради Наталію Лазарівну Піцу. Плідна дискусія та спілкування покращили рівень обізнаності 10-тикласників з даного питання.

10:40 19.04.2019

Запрошуємо до роботи

Запрошуємо до роботи соціального робітника по обслуговуванню одиноких пристарілих на дому. Детальна інформація за номером телефону 0981199215 начальник відділу соціального захисту населення Діана Васлівна

15:02 17.04.2019