І етап конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради було організовано І етап конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», яка відбувалась 31.10.2019 року на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка.

Привітання

Колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради  та всі освітяни Великокучурівської ОТГ щиросердечно вітають з Днем народження начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради  Гарафіну  Георігіївну  Мінтенко.

09:29 04.11.2019

Змагання з велоспорту

Вихованці Великокучурівської ДЮСШ відділення велоспорту прийняли участь в змаганнях, тренером яких є Думенко Ярослав Тарасович. Першого дня гонка відбулася в місті Кіцмань з категорії молодших 1-місце зайняв Малишевский Діонісій. Другого дня індивідуальна гонка на час – дистанція 10 км відбулася у селі Валя Кузьмін серед категорії молодших дівчат посіла 2-місце Малишевська Анна. Третього дня гонка проходила у місті Чернівці парк «Гарячий урбан» (Кемпінг) з категорії молодших дівчат здобули такі призові місця: 2-місце Малишевська Катерина, 3-місце Цілюк Дар’я.

13:55 24.10.2019