«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Проект рішення Великокучурівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» розроблено комісією сільської ради з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради.
Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2020 рік.
Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу в 5 п’ятиденний термін буде розміщено на офіційному веб-сайті Великокучурівської сільської ради.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:
59052, вул. Головна, 1, с. Великий Кучурів, тел. 67-6-78,
e-mail: vk_regulyat.polit@ukr.net.

Секретар Великокучурівської сільської ради Цуркан М.І.