A A A K K K
для людей із порушенням зору
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Впровадження плану місцевого економічного розвитку Звіт за 1-ге півріччя 2020 року

Громада:Великокучурівська                                                                   Завантажити файл

Початок впровадження плану: 01 січня 2019року

Звітна фаза -                                                 3

 

І.             Коротка описова частина

 

Впровадження ПМЕР було розпочато вчасно - з 01 січня 2019 року. Протягом звітного періоду у громаді були впроваджені більшість дій Плану, заплановані на звітний період:

Щодо дії п. 1.1. заходи оф-лайн проводилися тільки у січні – лютому місяці . У зв'язку з запровадженням карантину допомога приватним підприємцям надавалась в онлайн – режимі за різними тематичними напрямками

 Щодо дії п. 1.2. Проводиться роз'яснювальна робота серед приватних підприємців щодо функціонування  інтерактивної площадки «клуб молодого підприємця», яка передбачає майстре-класи, тренінги, ділові ігри. Карантинний режим також зсунув заходи дії.

Щодо п.1.3. Пошук грантових програм та подання заявок (Програма ADA, інші) - ведеться робота по пошуку грантових програм, які працюють на теренах області. Уся інформація надається підприємцям та/або потенційним підприємцям, які можуть ними скористатись. Наразі відбуваються просвітницькі заходи для вже існуючого бізнесу і потенційних бізнес- інвесторів щодо пошуку грантових програм та подання заявок, у т.ч. щодо програм державної підтримки.

 Щодо дії п. 1.5. Проводилися зустрічі приватних підприємців за участі представників податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління праці соціального захисту населення.

Щодо дії п. 1.11. Розміщувались  інформаційні повідомлення,  здійснювалися  публікації у регіональних  ЗМІ про громаду, на сайті громади та на фейсбук сторінці Великокучурівської громади. Здійснено виготовлення проморолика про громаду, який транслювався регіональним телеканалом ТВА, а також розміщений в мережі Інтернет, також виготовлено буклет про громаду і розміщено в мережі Інтернет.

 Щодо дії 2.1. - Закуплено повністю обладнання для кооперативу. Розпочато роботу по сушці фруктів та овочів для членів СОК.

Щодо дії 2.2. Проводяться навчання та підвищення кваліфікації фахівців для сільськогосподарського кооперативу, зокрема, для фінансових фахівців.

Щодо дії 3.1. «Створення комунального підприємства з надання послуг населенню» - прийнято рішення сесії про його створення, планується в  другому півріччі  на черговій сесії затвердити положення, статут та бізнес план комунального підприємства.

Щодо дії 3.3. Створено умови для надання послуг перукарні, масажу, манікюру в селі Снячів, а саме надано в оренду частину адміністративної будівлі комунальної власності. За рахунок міжнародного грантового проекту на умовах співфінансування приватним підприємцем було закуплено обладнання для вище вказаних послуг. На даний час надаються послуги в повному обсязі.

Щодо дії 3.4. На разі частково запроваджено централізований вивіз сміття ТПВ по центральних вулицях населених пунктів громади.

 

При цьому по окремих заходах плану МЕР існує затримка, а саме, незначна затримка по двох позиціях 1.7 та 3.2.

Щодо п.1.7. Рішенням сесії Великокучурівської сільської ради № 293-45/2019 від 26 листопада 2019 року було прийнято про резервування земельних ділянок комунальної власності сільської ради сільськогосподарського призначення для виділення їх під інвестиційні проекти ("Greenfield" та «Browfield») та розміщення їх на сайті сільської ради. Продовжуються подання звернень щодо виділення і передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у власність громади, так як передана тільки частина земель, які були за межами населених пунктів.

Щодо п. 3.2. Облаштування територій ринків в селах Великий Кучурів та Тисовець затримується у зв'язку із затримкою в проведенні інвентаризації земель та ідентифікації власників, на яких розташовані діючі ринки з їх подальшим упорядкуванням та юридичною легалізацією.

Існує значна затримка до п. 1.10:

Щодо дії  1.10. «Проведення інвентаризації земельних та водних ресурсів» і пов'язана із тим, що землі, які знаходяться за межами населених пунктів, громаді ще повністю не передані та у зв'язку з відсутністю фінансування - для проведення повної інвентаризації земель орієнтовна вартість робіт складає 2 млн. грн., а кошти потрачені на запобігання СOVID та подолання наслідків затоплення.

У наступному звітному періоді окремі члени робочої групи з впровадження плану МЕР потребуватимуть консультації (тренінгу) із підвищення ефективності роботи щодо формування інвестиційних пропозицій громади та залучення інвестицій.

Впровадження плану МЕР сприяло більшій відкритості роботи Великокучурівської сільської ради, покращенню наповнюваності офіційного сайту громади, привернення більшої уваги постійному висвітлюванню роботи в пресі на в соціальних мережах. Створений центр економічного зростання став майданчиком для проведення різнопланових заходів для молоді та бізнесу, що сприяло налагодженню комунікацій влада-бізнес, влада-молодь.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь