Проекти рішень про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVIII  сесія   VІІ  скликання

РІШЕННЯ №  100-28/2018

30  травня  2018  року                                                       село Великий Кучурів

Про оприлюднення проектів рішень про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи, ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проекти рішень сільської ради Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік а саме:

1.1. Про встановлення ставок та   пільг із сплати  земельного   податку   на 2019 рік (Додаток 1).

1.2. Про встановлення  ставок єдиного податку на 2019 рік (додаток 2).

1.3. Про встановлення ставки транспортного податку на території  Великокучурівської  сільської ради та затвердження  Положення (додаток 3)

1.4. Про встановлення ставок та   пільг із сплати податку на нерухоме   майно, відмінне  від земельної ділянки   на 2019 рік (додаток 4)

1.5. Про встановлення місцевих зборів на території Великокучурівської сільської ради на 2019 рік (Додаток 5)

2. Всі питання неврегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкогвого кодексу України та діючого законодавства України.

3. Секретарю сільської ради розмістити відповідне повідомлення про оприлюднення проекту вищезазначеного регуляторного акту на офіційному веб-сайті сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення  (С. Осипчук) та комісію зреалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради (Г.Домітрюк)

Сільський голова                                    В.Тодеренчук