A A A K K K
для людей із порушенням зору
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

ПРОГРАМА DOBRE

Базовий тренінг "Молодіжний працівник ТГ"

2 квітня завершився чотирьохденний базовий навчальний тренінг комплексної програма «Молодіжний працівник в ОТГ», який є першим навчальним рівнем цієї програми.  «Молодіжний працівник» реалізується за сприянням Міністерства молоді та спорту України спільно з програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» #DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні.  Цьогоріч в навчанні взяла участь і Великокучурівська ОТГ, а також ще чотири громади із Чернівецької області (Клішковецька ОТГ, Хотинська ОТГ, Недобоївська ТГ та Рукшинська територіальна громада). Під час навчання ми дізналися, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі. Не дивлячись на те, що навчання відбувалося онлайн, воно було дуже цікаве та продуктивне. Велика подяка тренеркам базового тренінгу ОксаніСалівончик  та Ксенії Ємшиній, які доклали максимум зусиль для того, щоб навчання для кожного учасника було не просто отриманням теоретичних знань, але й вдосконаленням спільної та групової роботи, практичних умінь та навичок.  Онлайн-захід було проведено в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Великокучурівська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

12:08 05.04.2021

Гендерний підхід в управлінні для сталого розвитку громад

2 квітня відбулося онлайн-знайомство з партнерами програми DOBRE - НДІ (Національний демократичний інститут), гендерний компонент : Христиною Білою, Наталією Свідерською, Оленою Остапчук та Любов’ю Максимович.

11:57 05.04.2021

У рамках реалізації Програма DOBRE організовує дослідження громадської думки

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в березні – травні 2021 року організовує дослідження громадської думки в 25 територіальних громадах, в тому числі Великокучурівської громади яка є партнерами Програми. Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями громади процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку громади. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати опитування будуть використані з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах громади. Дослідницька компанія Іпсос, яку «Глобал Комьюнітіз» відібрала на умовах відкритого тендеру, в період реалізації дослідження буде проводити особисті інтерв'ю з місцевими мешканцями в кожній громаді-учасниці з використанням планшета. Ми, зі свого боку, гарантуємо, що участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно.

10:02 30.03.2021

Аналіз умов місцевого розвитку

22 та 24 березня в актовій залі Великокучурівської сільської ради було проведено онлайн-зустрічі із експертами програми DOBRE ("Децентралізація приносить кращі результати та ефективність») Назаром Глинським та Войцехом Одзімеком. Зустріч була пов'язана із вступним етапом до стратегічного планування зрівноваженого розвитку громади та включала присутність працівників усіх місцевих груп зацікавлених сторін : старост сіл, осіб, які відповідальні за бюджет, економічний розвиток, сферу освіти та культури.

17:15 24.03.2021

В рамках співпраці з «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" 11 та 16 березня у Великокучурівській ТГ проводилось вимірювання індексу спроможності (РМСІ).

В рамках співпраці з «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" 11 та 16 березня у Великокучурівській ТГ проводилось вимірювання індексу спроможності (РМСІ). Програмний спеціаліст Програми Марина Дудяк за визначеною методологією провела онлайн зустрічі та інтерв’ю із головою громади, заступниками,  секретарем ради,  керівниками структурних підрозділів та  спеціалістами відділів, представником депутатського корпусу та виконавчого комітету, представниками молоді та громадськості.   Оцінка в рамках DOBRE проводиться за чотирма компонентами: лідерство та управління, управління фінансами та бюджетом, надання послуг, участь громадськості, які включають відповідно по 5 показників і загалом становить 20 різних показників, що яких працює громада та може підсилювати свою спроможність. За результатами цього вимірювання для  громади буде розроблено Дорожню карту та напрацьовані рекомендації з покращення діяльності по кожному із 20 напрямків. Оцінювання РМСІ проводиться в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Великокучурівська ТГ є партнером в Чернівецькій області

15:31 16.03.2021

Тренінг координаторів Програми менторства громад-менторів та громад 4 когорти.

Тренінг координаторів Програми менторства громад-менторів та громад 4 когорти. Сьогодні у приміщенні Великокучурівської сільської ради в рамках програми DOBRE(«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність») було проведено тренінг координаторів програми менторства громад-менторів та громад 4 когорти. На тренінгу були присутні : Наталя Захарченко – координатор програми Менторства; Михайло Альперович – бізнес-консультант, ментор; координатори громад-менторів, координатори громад-менті, а також програмні спеціалісти DOBRE.

12:54 12.03.2021

Онлайн-зустріч із програмним спеціалістом DOBRE Мариною Дудяк

11 березня у залі засідань Великокучурівської сільської ради відбулась онлайн-зустріч із програмним спеціалістом DOBRE(«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність») Мариною Дудяк. Під час зустрічі було проведено співбесіди в рамках РМСІ оцінювання (індексу спроможності міського самоврядування) з повноваженими посадовими особами органів місцевого самоврядування.

12:50 11.03.2021

1 березня відбулась перша онлайн-зустріч консультантів DOBRE

1 березня в залі засідань Великокучурівської сільської ради відбулась перша онлайн-зустріч консультантів DOBRE(«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»)  з управління активами Вірою Козіною та Іриною Бакунчик  з Великокучурівською ОТГ.

17:05 02.03.2021

26 лютого 2021 року до нас завітали представники програми #DOBRE

26 лютого 2021 року до нас завітали представники програми #DOBRE, Керівник програми Браян Кемпл, виконавчий директор у Західному регіоні Дмитро Коваль, програмний спеціаліст Марина Дудяк, представник Українського кризового медіацентру Михайло Цьомик.  Дотримуючись карантинних обмежень в приміщенні ради було переглянуто презентацію про громаду та познайомилися з командою.   Зустріч та візит до громади проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Великокучурівська  територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій  області.

22:07 26.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь