A A A K K K
для людей із порушенням зору
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Великокучурівської сільської ради

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІХ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ № 165-29/2018

 

     20 червня 2018 року                                                село Великий  Кучурів

 

Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Великокучурівської сільської ради

 

Відповідно до статті 7, пункту 10.3 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 2681 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території  Великокучурівської сільської ради збір за місця для паркування транспортних засобів.

 

2.Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території  сільської ради згідно з

додатком 1.

 

3.Затвердити перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів та ставки збору за місця для паркування транспортних засобів згідно з додатком 2.

 

4.Оприлюднити дане рішення на веб-сайті громади.

 

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.М. Осипчук ).

 

6.Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

 

Сільський голова                                              В. Тодеренчук

 

             Погоджено

            Юрисконсульт                                                   С.Іонуц

 

 

 

                                                                    Додаток 1

                                                                    До рішення Великокучурівської

                                                                    сільської ради

                                                                   від 20 червня 2018 року № 165-29/2018

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Великокучурівської сільської ради

 

1. Загальні положення

 

1.1. Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів (далі у тексті - Положення) визначає правові засади його справляння у відповідності до Податкового кодексу України.

1.2. Збір за місця для паркування транспортних засобів - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

1.3. Терміни, наведені у цьому Положенні вживаються у значеннях, визначених у Податковому кодексі України.

1.4. Норми цього Положення є обов’язковими для дотримання фізичними та юридичними особами, які є платниками збору за місця для паркування транспортних засобів, та контролюючими органами.

 

2. Платники збору

 

2.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках на території Великокучурівської сільської ради.

 

3. Об’єкт і база оподаткування збором

 

3.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

3.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

4. Ставка збору

 

4.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі до 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 

5. Порядок обчислення та строки сплати збору

 

5.1. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, до бюджету Великокучурівської сільської ради за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

5.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки згідно з вимогами статті 63 Податкового кодексу України.

5.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

6. Контроль та відповідальність за порушення податкового законодавства

 

6.1. Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства України щодо справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на території Великокучурівської сільської ради здійснюють відповідні контролюючі органи.

6.2. За порушення податкового та іншого законодавства України при обчисленні та сплаті збору за місця для паркування транспортних засобів платники збору несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

 

 

 

Сільський голова                                              В. Тодеренчук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь