Чернівецька область, Чернівецький район

Новини

Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ ГРОМАДИ!

Для вас – в межах реалізації проекту за підтримки Європейського Союзу «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» 14-15 грудня поточного року організовується навчальний тренінг «Безкоштовні IT рішення від компанії Google для просування і оптимізації власного бізнесу».

09:14 11.12.2018

Турнір з міні-футболу

10 листопада 2018 року в селі Волока проходив турнір з міні-футболу. Приймали участь 4 команди. Ігри проходили на круговій системі. Команда  Великокучурівської ДЮСШ обіграла команду ДЮСШ Глидона 4:2, та команду з села В.Кузмін 5:3 і поступила команді ДЮСШ Волока 6:4 тай посіла ІІ місце.

15:24 04.12.2018

Змагання з міні-футболу

16 листопада 2018 року в місті Чернівці проходили змагання з міні-футболу, де приймали участь 6 команд, які були розбиті на дві підгрупи. Команда Великокучурівської ЗОШ  у підгрупі обіграла команду з міста Заставна 5:2 та ЗОШ - 33 міста Чернівці 3:2. У фіналі поступилася команді міста Кіцмань 2:1 і посіли ІІ місце. Команда була нагороджена кубком за ІІ місце а гравці грамотами.

15:22 04.12.2018

Міжнародний турнів з міні-футболу

1-2 грудня в місті Радівці (Ромунія) проходив міжнародний турнів з міні-футболу. Приймали участь 4 команди: ігри проходили за коловою системою. Команда Великокучурівської ДЮСШ зіграла три грі дві виграла 5:3, та 7:4 і поступиласася команді РКШ Радівці 3:5 і посіла ІІ місце. Команда була нагороджена кубком, а гравці медалями та грамотами

15:21 04.12.2018