Змагання

До дня Святого Миколая в районному центрі м.Сторожинець проводились змагання дитячих спортивних шкіл 2008 років народження, де взяли участь діти Великокучурівської ДЮСШ, тренер Соломян Юрій Євгенійович. В турнірі взяли участь 6 команд: Великокучурівська ДЮСШ, фк Спарта, Мигово, Комарівці та 2 команди Сторожинець. Команди були розділені на дві групи. Наша команда обіграла в групі Комарівці з рахунком 3:1, та зіграли в бойову нічію із Сторожинцем-1 2:2, тим самим набрали 4 очка в групі і зайняли 1 місце, та вийшли у фінал, де виграли Сторожинець-2 з рахунком 6:2. Великокучурівська ДЮСШ зайняла 1 місце в турнірі та стала найкращою командою.

14:05 01.01.2019

Оголошення

30 грудня 2018 року о 17:00 годині в Будинку народної творчості та фольклору села Снячів відбудеться новорічне театралізоване дійство "З Новим Роком з Різдвом Христовим". Вас зустрінуть казкові Дід Мороз та Снігуронька. По закінченні масові гуляння. Гарного Вам відпочинку!

16:59 28.12.2018

Увага

16:50 28.12.2018

Привітання

Шановні жителі громади!  Вітаю Вас зі святом світлого Христового воскресіння! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, укріпляє віру та живить душу. Щиро бажаю всім нам миру та добра, щастя, злагоди та благополуччя кожній родині. Христос воскрес! З повагою, сільський голова Василь Тодеренчук

15:00 26.12.2018

День присвячений дітям з особливими потребами

16 грудня діти з особливими потребами нашої громади разом з батьками святкували день Святого Миколая. Наша душа радіє з того, що сьогодні ми можемо організувати для дітей таке чудове свято і можем бути в колі дітей, серед їх позитивної енергетики. Надзвичайно важливо, щоб діти з обмеженими можливостями могли себе реалізувати в житті. Люди, будьте більш толерантними, підтримуйте один одного, простягайте руку допомоги усім дітям. Щиро вдячні всім спонсорам які долучилися до даного заходу, нехай Бог віддасть Вам сторицею.

16:14 17.12.2018

Турнір з волейболу

16.12. відбувся турнір з волейболу до Святого   Миколая між командами сіл ОТГ. Гра видалась дуже цікавою та напруженою, підсумком яких команди вибороли такі місця:                                   1 місце- ДЮСШ.                                             2 місце- В. Кучурів.                                        3 місце- с. Снячів.                                           4 місце- с. Тисівці.

13:30 17.12.2018