Привітання

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. Захищати Батьківщину - це складна місія, тому в цей важливий день ми вітаємо усіх тих, хто оберігає наш спокій і дарує мирне небо над головою. Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів.

12:00 12.10.2018

Приймали участь в турнірі

Великокучурівська ДЮСШ 07 жовтня приймала участь у першому турі обласної баскетбольної ліги серед дівчат. Тренером яких є Палагнюк І.Г. Бажаємо в другому турі успіху, наснаги та перемог

15:55 10.10.2018

Чемпіонат з бокску

6-7 жовтня проводився чемпіонат з бокску в місті Чернівці. Участь приймали 15 команд в тому числі команда з Молдавії. Клуб "Спарта" Великокучуроської ДЮСШ зайняв 3-тє командне місце всі 9 учасники посіли призові місця. Тренерами яких є Андрій Лічинський, Москалюк Петро та Беженар Іван.

15:00 08.10.2018

День Юриста

З нагоди відзначення для юриста України голову громади Василя Мірчовича Тодеренчука та працівників апарату прийшов привітати від імені союзу юристів України Чернівецької області Мірча Дмитрович Беженар.

11:00 08.10.2018

Індія відкрила свій ринок для українських яблук

За інформацією Украспром, розміщеною на їх сайті, фіто санітарні органи Індії прийняли рішення про відкриття власного ринку для українських яблук. Згідно з оприлюдненою інформацією, українські яблука врожаю-2018 вже можуть бути поставлені в Індію за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов. Індійська сторона визначила особливі умови поставки українських яблук, зокрема, їх витримку до моменту відвантаження з України при температурі 0 ° протягом 13 днів, що має бути зазначено в фітосанітарному сертифікаті.

12:12 05.10.2018

З Днем вчителя

Надворі осінь, але перші дні жовтня дарують нам тепле і радісне свято – День учителя.

17:20 04.10.2018

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Великокучурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великокучурівської сільської ради.

10:47 04.10.2018