Увага

До відома жителів В. Кучурівської громади. Спеціалістами В. Кучурівської дільниці ветеринарної медицини проводиться вакцинація собак та котів проти сказу тварин. Вакцина БЕЗКОШТОВНА. Перед вакцинацією за 7-10 днів  власникам тварин потрібно обробити проти глистів. Тварин потрібно приводити на ветеринарний  участок. А також надаються  ветпослуги згідно прейскуранту  цін . За довідками дзвонити 0665648739;0979451942

12:32 22.01.2020

ДО УВАГИ підприємців Великокучурівської громади!

Враховуючи численні зміни нормативно-правового поля, яке регламентує діяльність фізичних осіб-підприємців, запрошуємо на тематичний семінар, де ви матимете змогу отримати відповіді на запитання щодо розмірів податків на 2020рік; роботи з готівковими коштами; застосування РРО; змін у банківському обслуговуванні ; проведення перевірок контролюючими органами тощо.

14:24 20.01.2020

ПРАВОВА АБЕТКА: Штрафи за порушення роботодавцем трудового законодавства у 2020 році

Трудові відносини роботодавця та працівника розпочинаються з моменту підписання трудового договору, який оформляється відповідним наказом чи розпорядженням та повідомленням податкової інспекції про прийняття працівника на роботу.

16:09 17.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Дитяча-спортивна школа по-футболу набирає юних талантів, хлопчиків 2012-2013 років народження, всі питання та інформація до тренера Соломян Юрій Євгенійович 0506284703

15:28 17.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Шановані споживачі електроенергії Сторожинецького РЕМ АТ «Чернівціобенерго»! Для отримання рахунків за електроенергію з фактичними показниками електролічильника надавайте показники з 01 по 04 число (включно) місяця наступного за розрахунковим, за допомогою одного з відображених нижче способів: 1. За допомогою дзвінка у цілодобово функціональний Call центр компанії (0372) 584 980 2. Використовуючи онлайн сервіс компанії «Мій кабінет» в мережі інтернет, на сайті: oblenergo.cv.ua 3. Надсилаючи SMS повідомлення на номер 20300 (тільки для абонентів Vadafone), в наступному форматі: 10.20380249.5120 Роз’яснення: 10. (номер Сторожинецького РЕМ). 20380249 (особовий рахунок). 5120 (показник лічильника) У випадку наявності двохзонного лічильника: 10.20380249.5120.1390 10. (номер Сторожинецього РЕМ). 20380249 (особовий рахунок). 5120 (показник зони день). 1390 (показник зони ніч)

15:04 16.01.2020

«Учитель року- 2020»

10 січня 2020 року на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка було проведено свято присвячене І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2020». Конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. Ми переконані, що де б не були наші педагоги, і які б часи не настали, слово «вчитель», поняття «школа» завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні дива. В гарній затишній атмосфері по-новому, цікаво, продумано пройшло свято. Це саме той день, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег. Гарні вітання, пісні, новорічні колядки, щедрівки звучали для наших конкурсантів. Зі словами привітань до всіх педагогів звернувся голова Великокучурівської ОТГ В. М. Тодеренчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Г. Г. Мінтенко, завідувач Великокучурівським методичним об,єднанням освіти Н. В. Собко та керівники закладів освіти. Шановні колеги! Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а винагорода була гідною. Відділ освіти, культури, молоді та спорту висловлює щиру подяку дирекції Великокучурівського ЗЗСО, педагогам, учням за чудово проведений захід.

17:15 10.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі громади! Учні навчальних закладів! Суб’єкти господарювання у сфері торгівлі, об’єктів соціально-культурного призначення, розважальних закладів! Враховуючи численні звернення жителів громади з метою попередження нещасних випадків, а також належного забезпечення охорони порядку, виконком сільської ради прийняв рішення про заборону в населених пунктах сільської ради реалізацію та використання піротехнічних виробів (петард, інших вибухонебезпечних пристроїв). Під час святкування Новорічних та Різдвяних свят. Просимо дотримуватись вказаних вимог! Збережімо своє власне життя та здоров'я, а також наших дітей і онуків.

16:11 08.01.2020

Про нас пишуть

У свіжому номері газети "Буковина" (від 2 січня 2020 р.) стаття про нашу громаду!

16:12 03.01.2020