ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Об`єднані територіальні громади Чернівецької області щоро вітають голову Великокучурівської об`єднаної територіальної громади

12:51 06.02.2017

Привітання з ювілеєм

Шановний Василь Мірчович! З нагоди Дня народження, славного козацького ювілею від усього колективу Великокучурівської об’єднаної громади прийміть щиросердечні привітання! Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег та людей, їхні потреби й проблеми - ось що відрізняє Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями. Тож цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги для Вашої душі. Нехай людська пошана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Щиросердечно бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

10:39 06.02.2017

Міжнародний турнір з міні-футболу

М.Хотин 26 – 27 11.2016 Міжнародний турнір з міні-футболу. Приймали участь вісім команд Чернівецької області, команда міста Бричани Молдова та команда міста Радівці Румунія. Команда ДЮСША села Великий Кучурів зіграла чотири гри в підгрупі, програла команді міста Радівці 3:2, та команді Герні 1:0 та виграла у команди Кіцманя 3:1 та Кельменців 2:0 і посіла третє місце у підгрупі. Гра за 5 місце з командою міста Заставна, виграла команда ДЮСША Великий Кучурів 3:0. Нагороджував переможців та призерів змагань перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.

11:58 31.01.2017

В ДЮСШ ВІДБУВСЯ VIII РАЙОННИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

В суботу, 24 грудня, в спортивному залі ДЮСШ по вул. Б. Хмельницького в Сторожинці проходив традиційний VIII Турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н., присвячений Дню Св. Миколая, під патронатом голови обласної Спілки підприємців Франца Карловича Федоровича. Головним суддею змагань був Василь Іванович Бужак.

09:40 30.01.2017

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів Великокучурівської сільської об'єднаної територіальної громади, та інших зацікавлених осіб.

11:26 25.01.2017

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017»

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі XXIст.

11:15 24.01.2017

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

До уваги жителів Великокучурівської громади. У лютому місяці 2017 року будуть проводитися загальні збори (сходка) громадян: - В селі Тисовець збори відбудуться 12 лютого о 14:00 годині в приміщенні Будинку культури. - В селі Годилів збори відбудуться 26 лютого о 13:00 годині. - В селі Великий Кучурів збори відбудуться 26 лютого о 16:00 годині в приміщенні Будинку культури. - В селі Снячів збори відбудуться 19 лютого о 14:00 годині в приміщенні Будинку культури.

09:15 20.01.2017

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для  зовнішнього освітлення населених пунктів  - за роздрібними тарифами

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для зовнішнього освітлення населених пунктів - за роздрібними тарифами

28 грудня 2016 року офіційно опубліковано  постанову НКРЕКП від 24.11.2016 р. № 2021 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня  2010 року № 218» та від 15.12.2016 р. № 2210 «Про визнання такою, що втратила  чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України».

11:18 13.01.2017

Підсумок 2016 року: 20 відсотків буковинців об`єднались у громади

Тест на дієвість здавали у 2016 10 громад-першопрохідців, які об`єднались у 2015 році. Вони вчились самостійно господарювати, планувати бюдждети і штати, покращувати свою інфраструктуру. Експерти відзначають: за один рік у громадах зробили те, що не було зроблне за усі роки незалежності. 10 громад, які об’єднались у Чернівецькій області у 2015 році - Глибоцька ОТГ, Волоківська ОТГ, Великокучурівська ОТГ, Сокирянська ОТГ, Вашковецька ОТГ, Усть-Путильська ОТГ, Мамалигівська ОТГ, Клішковецька ОТГ, Недобоївська ОТГ, Рукшинська ОТГ, вже із 1 січня 2016 вийшли на пряме бюджетне фінансування.

10:42 13.01.2017

Відкриття Центру надання адміністративних послуг

26 грудня 2016 р. у Великокучурівській об'єднаній територіальній громаді відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг. У заході взяли участь представники виконавчої та представницької влади області та району, експерти з питань децентралізації, громадськість.

11:00 27.12.2016