Про набір кандидатів у прийомні батьки

Шановні жителі громади з метою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ви маєте можливість взяти участь у тренінгах для кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі, опікуни піклувальники та усиновителі. Перший тренінг відбудеться у третій декаді лютого поточного року

11:07 28.01.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

16:31 20.01.2021

Раді повідомити жителям нашої громади, що 3 грудня радою за підтримки депутатського корпусу був затверджений Протокол про співпрацю з Програмою DOBRE. Дана співпраця громади та програми технічної допомоги буде тривати до вересня 2022 року.  Робота експертів Програми та громади буде передбачати діяльність у близько 20 різних напрямках, що у результаті спрямовані на посилення спроможності місцевого самоврядування для ефективного управління місцевими ресурсами та надання послуг, що відповідають пріоритетам громади, а також покращення залучення місцевих жителів до прийняття управлінських рішень.

09:53 14.12.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Повідомляємо, що на період до виходу з червоної карантинної зони, прийом громадян у Сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області тимчасово припинено. Прийом документів здійснюється виключно для оформлення виплати допомоги на поховання. Решта послуг можна отримати дистанційно: 1. Через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua). 2. Через електронну пошту (zvern.storozhynec@cv.pfu.gov.ua) 3. За допомогою телефонної «гарячої лінії»: 2-41-00 4. Засобами відеозв’язку (вайбер — 050-434-45-65,адреса skype-зв’язку: dovidka-pfu-stor) 5. Поштою (вул. Небесної Сотні, 2, м. Сторожинець, 59000).

15:55 10.11.2020

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

До відома власників (барів, ресторанів, кафе тощо) доводимо до вашого відома що згідно з протоколом №52  позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що з 9 листопада 2020 року Сторожинецький район в тому числі Великокучурівська ОТГ установлено червоний рівні епідемічної небезпеки COVID-19.

15:46 09.11.2020

Інформаційна платформа «Допомога поруч»

Міністерством соціальної політики України запроваджено інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

11:43 09.11.2020