Дата: від до Скинути

Фонд соціального страхування України  виконує своє зобов’язання перед страхувальниками

Фонд соціального страхування України виконує своє зобов’язання перед страхувальниками

Сторожинецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області (далі – Сторожинецьке відділення управління) здійснює свою роботу, керуючись Законами України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, у питаннях ведення бухгалтерського обліку Законами України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”, Кодексом законів про працю України, Податковим кодексом України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями виконавчої дирекції Фонду, постановами правління Фонду, наказами  ДКСУ.

12:36 24.04.2020

ДО УВАГИ ОСВІТЯН ГРОМАД!

Враховуючи, що тривалість карантину продовжується і навчальний рік приходиться закінчувати в умовах надзвичайної ситуації, для спрощення роботи і зменшення нервових клітин вчителям пропонуємо використовувати наявні ресурси для віддаленої роботи.

13:59 06.04.2020

До уваги страхувальників!

Повідомляємо про функціонування телеграм-каналу Фонду: t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо: - стану фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні, декретні виплати), страхових виплат потерпілим на виробництві; - особливостей оплати лікарняних під час карантину; - надання медичних та соціальних послуг; - актуальних новин соціального страхування тощо.

14:50 24.03.2020

До уваги бізнесу!

У цей достатньо складний час вам приходиться переорієнтовувати роботу власного бізнесу, скорочуючи робочий час, працюючи віддалено або взагалі призупиняти роботу.

10:20 23.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Сторожинецькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян та надаються консультації про особливості видачі та оплати Фондом листків непрацездатності на «гарячій» телефонній лінії Сторожинецького відділення за номером (03735) 2-49-43, e-mail: stor.cv@fssu.gov.ua

10:46 20.03.2020

Податкові канікули: скасування ЄСВ для ФОПів і «відстрочки»

Верховна Рада України на засіданні 17 березня 2020 р. прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який вступив в дію з 18 березня 2020р.

11:18 19.03.2020