Вітання з зі святом 8-го Березня!

Милі жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня ! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаю Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни Вас !

14:59 07.03.2017

Атестаційна експертиза освітньої діяльності Великокучурівського ДНЗ «Перлинка»

27.02.2017 року розпочала свою роботу атестаційна комісія, яка створена відповідно до наказу відділу освіти Великокучурівської  сільської ради № 5од від 25.01.2017 р «Про проведення атестаційної експертизи освітньої діяльності Великокучурівського ДНЗ «Перлинка».

09:09 02.03.2017

Відзначення Міжнародного Дня Інтернету у Снячівській школі

У Снячівській ЗОШ І-ІІІ з метою відзначення Міжнародного Дня Інтернету й пропаганди більш безпечного і відповідального використання онлайн-технологій вчителем інформатики Дуткою Наталією Григорівною 7 лютого 2017  року був проведений День безпечного Інтернету, який пройшов під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». У цей день обговорювались шляхи безпечного використання Інтернету, питання Інтернет-етикету, загрози протизаконного контенту.

17:49 13.02.2017

Зустріч Випускників

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. Вже існує давня традиція – щороку на початку лютого запрошувати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. Один раз на рік до школи приходять всі її випускники.

11:03 10.02.2017

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені Володимира Бузенко Великокучурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння Великокучурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. імені учасника АТО Володимира Бузенко та врахування їх думки під час прийняття Великокучурівською сільською  радою відповідного рішення,

11:35 08.02.2017

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Великокучурівська сільська рада Сторожинецького району Чернівецької області запрошує фізичних та юридичних осіб з доброю репутацією надати запечатані ескізні проекти для встановлення білборду в селі Великий кучурів загиблому воїну-учаснику АТО Володимиру Бузенко.

11:31 08.02.2017

Засідання методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного дисциплін Великокучурівської ОТГ

26 січня 2017 року на базі Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного дисциплін Великокучурівської ОТГ.

15:34 07.02.2017