У Кіцмані пройшов відкритий чемпіонат області з кікбоксингу

26 березня 2017 року, в місті Кіцмань відбувся відкритий чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу, в яких прийняло участь 120 спортсменів з Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської областей.У змаганнях брали участь спортсмени віком від 6  до 28 років.

10:10 30.03.2017

Турнір з боксу та кікбоксингу

5 березня 2017 року, в залі спортклуба FANAT  вже вдруге в Сторожинецькому районі відбувся Турнір з боксу та кікбоксингу. В заході прийняло участь 40 спортсменів віком від 6 до 30 років, які представляли чотири клуба кікбоксингу: СК “FANAT” (м. Сторожинець), СК “Сила та Честь” (с. Панка), СК “Спарта” (с. Великий Кучурів), СК “Джеб” (м. Чернівці).Представляли   Великокучурівську ОТГ 8 спортсменів з, 6 з який посіли 1 місця

09:54 30.03.2017

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

17:42 27.03.2017

Методичне обєднання шкільних бібліотекарів Великокучурівської ОТГ

10 березня на базі Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось методичне об'єднання бібліотекарів Великокучурівської ОТГ. Хоч день видався дощовим, та це не зіпсувало настрою учасникам. Бібліотекарі громади працювали в рамках теми: «Впровадження інноваційних методів в роботі шкільної бібліотеки». Керівник методичного обєднання бібліотекарів відділу освіти Великокучурівської сільської ради Сушинська Н.І. ознайомила присутніх з планом роботи семінару.

14:27 22.03.2017

семінар вчителів природничого циклу Великокучурівської ОТГ (ФОТОЗВІТ)

16 лютого 2017 року на базі Годилівського НВК відбувся семінар вчителів природничого циклу Великокучурівської ОТГ за темою: «Формування та розвиток ключових та предметних компетентностей вчителя для розвитку інноваційної особистості на уроках природничих дисциплін шляхом застосування новітніх технологій».

10:36 14.03.2017