Атестація педагічних працівників

07.04.2017 року пройшла атестація педагічних працівників ІІ рівня у відділі освіти Великокучурівської сільської ради. Згідно наказу від 14.09.2016 №14 од «Про проведення атестації педпрацівників ЗНЗ та ДНЗ Великокучурівської сільської ради у 2016/2017 н.р.». За згодою в склад комісії було внесено методиста науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти Бальон Марію Володимирівну.

13:25 24.04.2017

Обласний турнір з волейболу

Відбувся обласний турнір з волейболу серед юнацьких команд ДЮСШ. Великокучурівська ДЮСШ в напруженій боротьбі стала переможцем. Вітаємо нашу команду з перемогою!

10:13 24.04.2017

Привітання з нагоди Великодніх свят!

Прийміть сердечні привітання та щирі побажання з нагоди Великодніх свят! Нехай ці святкові дні наповнять ваші серця світлом любові до Бога і ближніх,зміцнять віру, наповнять серця милосердям, добром та радістю. Хай Господь Бог не обходить Вас своєю милістю, обдарує всепрощенням й надалі супроводжує Вас і Вашу родину, дає силу, енергію, допомагає повсякчас. Божого благословення Вам у всіх Ваших справах і помислах! Христос воскрес! Воістину Воскрес! З повагою Велькокучурівська громада!

19:40 14.04.2017

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

09:37 12.04.2017

Оголошення

Великокучурівська сільська рада 12 травня 2017 року о 11.00 год. оголошує  за адресою вулиця Головна, 1, село Великий Кучурів, Сторожинецький район, Чернівецька область, (в приміщенні сільської ради) проводить аукціон з продажу земельних ділянок розташованих в територіальних межах Великокучурівської сільської ради:

13:24 06.04.2017

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців обласних виконавських конкурсів Великокучурівської музичної школи. Які проводились між музичними школами області з 22.02.2017р. по 31.03.2017р.

13:22 06.04.2017