Дата: 04.11.2019 09:32

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради було організовано І етап конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», яка відбувалась 31.10.2019 року на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка.

У конференції брали участь учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Великокучурівської сільської ради. За рішенням членів журі переможцями стали:

З напряму «З попелу забуття» - І місце – Єричук Катерина Вікторівна, учениця 10 класу Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, тема роботи «Великий вчитель з Великого Кучурова», керівник Собко Н.В.

З напряму «Із батьківської криниці» - І місце – Іонуц Станіслав Мар?янович та Іонуц Кароліна Мар?янівна, учень 4 класу та учениця 1 класу Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, тема роботи «Моя родина – мій оберіг», керівник Федірко Л.Л.

З напряму  «Духовна спадщина мого народу» - І місце – Захарюк Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, тема роботи «Я до вас думками лину», керівник Войтко Ю.В.

Бажаємо успіхів нашим переможцям на обласному етапі.