У рамках реалізації Програма DOBRE організовує дослідження громадської думки

Дата: 30.03.2021 10:02

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в березні – травні 2021 року організовує дослідження громадської думки в 25 територіальних громадах, в тому числі Великокучурівської громади яка є партнерами Програми. Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями громади процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку громади. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати опитування будуть використані з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах громади. Дослідницька компанія Іпсос, яку «Глобал Комьюнітіз» відібрала на умовах відкритого тендеру, в період реалізації дослідження буде проводити особисті інтерв'ю з місцевими мешканцями в кожній громаді-учасниці з використанням планшета. Ми, зі свого боку, гарантуємо, що участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно.

Проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Великокучурівська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області

Просимо не бути байдужими та взяти активну участь у опитуванні, адже від цього залежить майбутнє нашої громади!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)