Змагання з боксу

14-15 квітня  першість в місті Вашківці проводились змагання з боксу в якому приймали участь команда з Великокучурівської ОТГ клубу “Спарта”. 1 - місце Галан Олександр, 2 - місце Кащий Дмитро, тренер Лічинський Андрій.  1 місце - Томащук Андрій,  тренер Москалюк Питро Дмитрович.

10:34 17.04.2018

Оголошення

Клуб “Спарта” села Великий Кучурів проводить набір юнаків віком з 8 років в секцію боксу. Тренування проходитимуть понеділок, середа, п’ятниця о 17 годині, тренером яких є кандедат в майстри спорту чемпіон України Лічинський Андрій. Інформація за номером: 097-77-12-185, 099-49-888-08  Адреса: с.Великий Кучурів вул. Головна, 20

10:12 17.04.2018

Оголошення

Відновлюється відділення дзюдо! Тренування буде проводити Алексієвич Маряна Василівна майстер спорту України з бородьби дзюдо. Перше тренування відбудеться 23 квітня о 17 годині в спортивномсу залі Великокучурівської ДЮСШ. Довідки за тел. 0661516875

11:10 16.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ!  Шановні жителі  Великокучурівської ОТГ!  З 26 березня по 30 травня 2018 року оголошено двомісячник з благоустрою населених пунктів нашої громади. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом сільської ради 23 березня 2018 року. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів громади сільська рада закликає всіх жителів провести до належного та естетичного стану прибудинкові території, території кладовищ, зупинки громадського автотранспорту,територій установ та підприємств, зони відпочинку.  Кожен мешканець громади має змогу долучитись до щорічного місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім небагато часу. Для цього потрібно організуватись разом з родиною , сосідами з залученням дітей,прибрати території,висадити дерева,посадити квіти на власному подвір’ї, прилегві території вулиць,присадибних ділянок, сільських кладовищ. Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина! Вірю що тільки спільними зусилями ми побуємо сильну державу якою ми будемо пишатись,та наступне покоління.

09:58 13.04.2018

Змагання з футзалу

07.04.18 в Великокучурівській загальноосвітній школі провелись змагання першості Великокучурівської ДЮСШ, це були заключні змагання з футзалу. Змагались дві вікові групи: 2006 рік народження й ‎2002 - 2005 рік, всі ігри були цікаві та насичені яскравими моментами, переможці як завжди найкращі: в 2006 чемпіони збірна команда Кучурів/Годилів 2006, в старших ‎2002-2005 чемпіон Фк Годилів. Після фінальних ігор, відбулось нагородження. Тренер Соломян Ю.Є.

09:35 10.04.2018

В громаді за підтримки ЄС планується створення кооперативу

Великокучурівська ОТГ першою стартувала в обговоренні можливості створення кооперативу в рамках проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" за підтримки ЄС. Зібралися активні громадяни, щоб обговорити ідеї та можливості створення та розвитку кооперативу в громаді.

11:22 30.03.2018

Увага

До відома жителів громади! 30 березня 2018 року о 14:00 год. в приміщенні будинку культури села Великий Кучурів відбудеться презентація міжнародного проекту по створеню кооперативу на базі ОТГ. Всі бажаючі, які можуть об'єднати навкруг себе однодумців і мають бажання створити кооператив просимо взяти участь в обговорені. З повагою виконавчий комітет сільської ради

11:35 29.03.2018