09 березня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Дата: 09.03.2021 16:10

Іспит кандидатів на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування проводився відповідно до «Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Великокучурівській сільській раді».

Для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради допущений один кандидат, який  подав заяву з необхідними документами, а саме Настасійчук Людмила Дмитрівна.

Конкурсна комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатом на своєму засіданнях погодила начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.