Вічна пам'ять

Дата: 03.03.2021 16:29

Великокучурівська сільська рада  висловлює щире співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті  лікаря від Бога, чудової та доброї людини, директора комунального некомерційного підприємства «Великокучурівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Кваснюк Валерії Віліусівни. Сумлінна, багаторічна праця заради здоров’я мешканців громади, висока професійна майстерність, організаторський талант, щирі людські якості Валерії Віліусівни назавжди залишаться  у серцях тих, з ким вона  працювала і кому допомагала.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким  сили перенести біль непоправної втрати.  Нехай добрий, світлий спомин про Валерію Віліусівну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна їй пам’ять

Прощальна панахида відбудеться 04 березня з 13-00 до 14-30 години на подвір’ї родини Кваснюків за адресою: село Великий Кучурів, вулиця Закарпатська, 18

та на сільському кладовищі в селі Великий Кучурів о 15-00 годині.