03 лютого 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста Фінансового відділу Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.
03 лютого 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста Фінансового відділу Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.
Для участі в конкурсі допущений один кандидат, який подав заяву з необхідними документами, а саме Мельник Таїсія Ярославівна.
Іспит кандидатів на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування проводився відповідно до «Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Великокучурівській сільській раді».
Конкурсна комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатом на своєму засіданні погодила кандидатуру Мельник Таїсії Ярославівни на призначення на посаду спеціаліста Фінвідділу Великокучурівської сільської ради.