Учитель року 2019

Дата: 05.12.2019 14:02

На виконання Указу Президента України від 29.06.1995 №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 №798 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2019 року №459 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки, проведення та затвердження зон проведення першого, зонального (районного/міського/ОТГ) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у 2019/2020 навчальному році» відділом освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради у період з 15 листопада по 04 грудня 2019 року проведено перший, зональний (ОТГ) етап конкурсу.
Конкурс «Учитель року - 2020» проводився з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків. Педагоги ЗЗСО територіальної громади брали участь у трьох номінаціях «Зарубіжна література», «Історія» та «Початкова освіта». Виконання педагогами конкурсних випробувань першого, зонального туру конкурсу оцінювало компетентне журі.
Забезпечено прозорість й відкритість проходження конкурсних випробувань педагогами-конкурсантами, зведені відомості кожного конкурсного випробування надсилались закладам загальної середньої освіти для ознайомлення.
На цей час підведено підсумки проведення першого, зонального (ОТГ) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».
Результати наступні:
номінація «Зарубіжна література»
Мінтенко Тетяна Георгіївна, учитель Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка – І місце;
Тігай Марія Петрівна, учитель Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;
Мінтенко Ніна Мірчівна, учитель Годилівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце

номінація «Історія»
Тимчук Ілля Ілліч, учитель Снячівської ЗОШ I-III ступенів – І місце;
Олексюк Світлана Сергіївна, учитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце;
Сандуляк Анжеліка Георгіївна, учитель Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка – ІІІ місце

номінація «Початкова освіта»
Васечко Людмила Марківна, учитель Годилівського навчально-виховного комплексу – І місце;
Ончуленко Анастасія Іванівна, учитель Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені В. Бузенка – ІІ місце;
Гордяк Надія Георгіївна, учитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців конкурсу, а також висловлюємо вдячність керівникам закладів загальної середньої освіти, членам журі та організаторам конкурсу.

З повагою,
начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Гарафіна Мінтенко