У ГОДИЛІВСЬКОМУ НВК ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА ДІЛОВА ГРА "СВІТ ГРОМАД"

Дата: 08.11.2018 21:39

А сьогодні (8 лиспопада 2018 року) – вже в Годилівському НВК 2в1: презентація Центру+«Світ громад».  Нова школа, нові діти, але питання  ті самі і якщо ви хочете їх дійсно зацікавити – то говоріть на їх мові (про їх інтереси), адже вони швидші за нас. І, так -  це інтернет, блогерство, як готувати десертики чи продавати в Instagram  та багато іншого. А далі був «Світ громад»….

Їх громади (а ця гра моделює життя громад) спочатку були в боргах, але хто як не діти найшвидше орієнтуються в ситуації ?! І вже за 20-25 хв. готове рішення – потрібно «прокачувати» бізнес (дорослим на замітку, адже, інколи, можна почути фрази типу : «Навіщо нам  бізнес?!  » чи «Давайте витратимо всі гроші на  асфальт  і навіщо  Центр, якщо там дискотеку можна було зробити?!». Не розвиваючи бізнес-активність (а, субвенції та гранти «завтра» закінчаться) громада приречена «вічно просити» ).

«Ваші» діти чудові завдяки  Вам

Центр громади і для громади !!!

#M4EG #АгенціяРозвиткуГромадБуковини

#ЦентрЕкономічногоЗростання