Учнівська олімпіада з правознавства

Дата: 04.12.2018 09:15

24 листопада 2018 року на базі Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся другий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства в якому взяли участь учні 9 – 11-х класів закладів загальної середньої освіти Великокучурівської сільської ради.

До початку олімпіади учасників та педагогів привітали головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Оксана Назарівна Пилипко та провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Віктор Васильович Немеш.

Учнів закладів загальної середньої освіти детально проінформувала  про умови проведення другого етапу олімпіади з правознавства завідувач ВМОО та голова журі Наталія Василівна Собко .

Виконані завдання дітей оцінювало компетентне журі.

Результати проведення другого етапу олімпіади з правознавства:

Карча Крістіна Михайлівна, учениця 9 класу Годилівського НВК;

Тодиренчук Катерина Ігорівна, учениця 9 класу Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Ніколаєсі Анастасія Іванівна, учениця 9 класу Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Приказка Христина В?ячеславівна, учениця 9 класу Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Опольська Анна В?ячеславівна, учениця 9 класу Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Скотюк Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Баран Євгенія Русланівна, учениця 11 класу Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців!