Майстер-клас відбувся у Великокучурівській школі

Дата: 07.11.2018 18:05

8 листопада 2018 р. у Великокучурівській ЗОШ був проведений майстер-клас «Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу» фантастичною Тетяною Порчук (власниця дитячої арт-майстерні «Гарбузик»). З такими закладками для книжок, які зробили діти – тепер вони просто зобов’язанні перечитати всю шкільну бібліотеку, тому шановні бібліотекарі готуйтесь до атаки всезнайок.

А попереду у нас блогер, ІТ-спеціаліст, фотограф, сушист, кондитер, інтернет-продавець, тур.агент, фінансовий аналітик та багато інших представників сучасних та цікавих професій … Отже – слідкуйте за новинами!!!!
Захід відбувся в межах проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" та ініціативи "Мери за економічне зростання", за підтримки Агенції розвитку громад Буковини та Центру економічного зростання Великокучурівської ОТГ. Дякуємо керівництву Великокучурівської ЗОШ Альона Томінець та Наталія Куруляк за допомогу в організації проведення заходу.

?????????»?????° ?????? ?¦?µ?????? ?µ?????????????????????? ?·?????????°?????? ???µ?»?????????????????????????????? ??????.

#M4EG #АгенціяРозвиткуГромадБуковини

#ЦентрЕкономічногоЗростання