«Хай буде мир на Україні»

Дата: 19.10.2018 11:01

Пролунало в країні мовчання,
Навіть вітер затих на хвилину:
Відбулося останнє прощання,
Зі словами «Герої не гинуть!»
Цікаво, змістовно, душевно пройшло свято пам?яті героїв XXI століття, у Великокучурівській музичній школі. В гарно оформленій залі словами вдячності та музичними композиціями вітали учні та викладачі наших учасників АТО. Кожен учень із свічкою в руках вшановував пам?ять тих героїв, які віддали життя за наше мирне майбутнє, в туму числі згадали нашого земляка Володимира Бузенка. Словами вдячності учні звернулися до матері нашого героя:
Я буду жити в пролісках весни,
З лелеками я повернусь додому.
Прийду у материнські сни,
Я ангелом зійду народу свому.
Віра матері ніколи не покидає її. Вона сподівається, що настане час, відчиняться двері домівки і син скаже: «Мамо, я повернувся до тебе».
З словами привітань до всіх присутніх звернувся директор музичної школи Бусуюк Михайло Назарович, який виніс щиру подяку всім присутнім гостям, що завітали на свято.
З болем в душі та слізьми на очах звернулася до всіх гостей начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Мінтенко Гарафіна Георгіївна. Вона наголосила, що найкращим подарунком для наших героїв є теплі, душевні слова подяки кожного учня, які від щирого серця і з болем говорили їм. У вічному боргу перед героями наше молоде покоління. Ми не маємо права ні на мить забувати про їхні подвиги. Висловила подяку всьому педагогічному колективу та учням музичної школи за належну підготовку та проведення на високому рівні цього свята.
«Хай буде мир на Україні!» -
Всі просять: доньки і сини.
Молитви наші Богу линуть,
Щоб більше не було війни.