День українського козацтва

Дата: 12.10.2018 18:28

14 жовтня в Україні відзначатимуть День українського козацтва, створення Української повстанської армії і День захисника України. У кожного День захисника України асоціюється по-різному. Для когось – це свято, комусь – черговий вихідний. Та цей день ніколи не стане звичайним для тих, хто відчув на собі всю гіркоту війни, хто втратив друга, сина, батька, в кого війна забрала здоров’я. Великокучурівська громада віддала належне тим, хто оберігає наш мир і спокій, та вшанувала світлу пам’ять тих, хто вже не з нами. Присутні покладали квіти до могили нашого односельчанина Володимира Бузенка, який мужньо і героїчно захищав кордони нашої країни та віддав своє життя за незалежність рідної землі. Всі вірять, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною! Ми - єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної держави та чистого неба над головою!