Війна – це страшне лихо

Дата: 12.10.2018 18:01

12 жовтня 2018 року в актовій залі Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися ті, хто як ніхто інший знає цінність територіальної цілісності України. В той час, коли в нашу країну увірвалася непрохана війна, вони стали на захист Батьківщини, жертвуючи здоров’ям, ризикуючи життям. Для наших воїнів відбувся урочистий концерт, присвячений Дню українського козацтва, в якому також взяли участь народний депутат України Тіміш Григорій Іванович; Отець Богдан, який неодноразово як капелан працював у підрозділах, задіяних в АТО; голова Великокучурівської об’єднаної територіальної громади Тодеренчук Василь Мірчович; комендант Євромайдану Чернишов Дмитро Миколайович. Дорогою для нас гостею була мама Володимира Бузенка, загиблого кіборга-Героя, випускника нашої школи. Володя був справжнім патріотом рідної землі, який боровся за незалежність України, її суверенітет, захищав нас від зовнішньої агресії. Володимира Бузенка, нашого односельчанина-Героя, та усіх воїнів-захисників, які загинули за світле майбутнє України, вшанували хвилиною мовчання. Безсмертний подвиг наших захисників, які відстоюють свободу і незалежність своєї Вітчизни, не підвладний часу. Вічні між століттями ті, хто загинув у боях. Славні у віках живі безсмертні солдати, всі, хто сміливо йшов у бій, відстоюючи право на життя, свободу для майбутніх поколінь. Пам’ять війни – це пам’ять серця, її несуть крізь роки нові й нові покоління людей, схиляючись у шані перед солдатами. До воїнів АТО, які дивилися у вічі смерті, звернулися наші ведучі від імені молодого покоління: «Дорогі наші захисники, висловлюємо Вам щиру подяку за те, що Ви захищаєте Україну, за Вашу силу, мужність, витривалість та патріотизм. Ми бачимо, як невинні люди гинуть у цій неоголошеній війні. Хочеться, щоб ми жили у вільній незалежній Україні, щоб народжувалися діти, ходили до школи, на роботу, одружувалися, але тільки не воювали. Бо війна – це страшне лихо. Любі наші!!! Нехай Господь єднає Україну в мирі, злагоді, нехай ангели оберігають Вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою!!!»