ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 05.10.2018 14:34

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про обмеження режиму роботи та реалізації алкогольних напоїв закладами торгівлі Великокучурівської сільської ради»

Проект рішення Великокучурівської сільської ради «Про обмеження режиму роботи та реалізації алкогольних напоїв закладами торгівлі Великокучурівської сільської ради» розроблено комісією сільської ради з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення режиму роботи та реалізація алкогольних напоїв закладами торгівлі Великокучурівської сільської ради.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному веб-сайті Великокучурівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 59052, вул. Головна, 1, с. Великий Кучурів, тел. 67-6-78, e-mail: vk_regulyat.polit@ukr.net.

Голова комісії з питань реалізації

державної регуляторної політики                                                                       Домітрюк Г.В.

на території Великокучурівської

сільської ради