ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

В Снячівської ЗОШ відбулося методоб’єднання вчителів початкових класів

Дата: 07.03.2017 13:04
Кількість переглядів: 824

         «Усі наші задуми, усі пошуки і побудови перетворюються на прах, якщо в учня немає бажання  вчитися». (В.О.Сухомлинський).

       Головним завданням сучасної школи: прилучити дітей до загальнолюдських надбань та цінностей, навчатися вчитися, розвивати їх особистість, здобувати і вміло використовувати необхідні знання на практиці.

         Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу допомагають подолати розрив між наявним рівнем справ у сучасній освіті та вимогами сьогодення.  Завдяки їх використання ми можемо активізувати розумову та пізнавальну діяльність учнів, суттєво підвищити інтерес до вивчення навчальних предметів.

          Науково-методична проблема, над якою працює  МО вчителів початкових класів Великокучурівської ОТГ: «Розвиток здібностей та інтересу учнів початкових класів до навчання як результат упровадження педагогічних інновацій».

           21 лютого на базі Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методоб?єднання вчителів початкових класів на тему: «Сучасні педагогічні технології у навчально-виховному процесі початкових класів».  Методист відділу освіти Великокучурівської сільської ради  Мойсюк А.М. ознайомила присутніх з планом роботи семінару:1.Реєстрація учасників семінару.

1.Реєстрація учасників семінару.

2.Візитка Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ми раді вас вітати».

(адміністрація Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3.Відкриття семінару. Ознайомлення з планом роботи.

(методист відділу освіти Великокучурівської с/р Мойсюк А.М.)

4.Елементи сучасних технологій у навчально-виховному процесі.

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Ончуленко Н.А.)

5.Впровадження інноваційних форм і методів у навчально-виховний процес.

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Дем'ян Г.В., вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Карча Л.М.)

6.Розвиток навчально-пізнавальних і творчих здібностей учнів шляхом залучення їх до проектної діяльності.

(вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст.,Струтинська О.О., вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів  Сушинський Ю.М.)

7.Виховний захід «Посвята в козачата». Організація співпраці класовода з батьками учнів у навчально-виховному процесі.

( вчитель Снячівської ЗОШ І-ІІІ ст. Федірко Л.Л.)

8.Інноваційні технології роботи з батьками. З досвіду роботи з батьками.

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Цуркан Н.Г.)

9.Творчий портрет учителя, який атестується «Ярмарок педагогічних ідей» (мультимедійні презентації).

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Якобчук С.Д.,  вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щавінська О.В.)

10.Підсумки та аналіз. Інформація про атестацію вчителів.

 (начальник відділу освіти Великокучурівської с/р Мінтенко Г.Г.)

В Снячівській ЗОШ створено народознавчу світлицю, яка працює як музей історико-етнографічного профілю. Вона є результатом цілеспрямованої, творчої, пошуково-дослідницької, збиральницької роботи педагогічного та учнівського колективів школи.

 Під час семінару відділу освіти Великокучурівської сільської ради вчителі початкових класів мали можливість побувати на оглядовій екскурсії в Снячівській світлиці, яку цікаво і вміло провела учениця 9 класу Ганзюк Єлизавета. Також гості школи побували на відкритому виховному заході «Посвята в козачата», який провели вчителі Федірко Л.Л. та Дячук Р.В. Захід був спрямований на виховання патріотизму та любові до рідного краю.                Федірко Л.Л. презентувала досвід роботи співпраці класовода з батьками учнів у навчально-виховному процесі, а також ознайомила вчителів з інноваційними технологіями роботи з батьками.

          Вчитель Великокучурівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Струтинська О.О та вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сушинський Ю.М. поділилися  власним досвідом використання проектних технологій, висловили думки стосовно дієвості проектів у формуванні предметних та основних компетентностей учнів початкової школи. Використання інноваційних технологій – це життєва необхідність. Про впровадження інноваційних форм і методів у навчально-виховний процес з досвіду роботи вчитель Тисовецької  ЗОШ І-ІІ ст.  Демян Г.В. та вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ с.т Карча  Л.М.

 Цікаво і змістовно презентувати творчий звіт вчителі, які атестуються вчитель Великокучурівської  ЗОШ І-ІІІ  ст. Щавінська О.В.,  вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст.  Якобчук С.Д.

          Для вчителя початкових класів важливо не просто навчити дитину, а й привчити її самостійно здобувати знання для використання їх при вирішенні будь-яких проблем.

          Вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст.  Ончуленко Н.А. виступила з доповіддю на тему: «Елементи сучасних технологій у навчально-виховному процесі».

          Впроваджуючи інтерактивні, гуманістичні та особистісно спрямовані освітні технології, ми намагаємось достукатися до серця кожного учня, створити такі умови, щоб усі учні всебічно розвивалися в них формувалися основні  та предметні компетентності.

          Захід пройшов в дружній, доброзичливій обстановці.

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь