ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРЕТОРІЇ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СТГ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Проект рішення Великокучурівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Великокучурівської сільської територіальної громади» розроблено Фінансовим відділом Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Великокучурівської сільської територіальної громади.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному веб-сайті Великокучурівської сільської ради в розділі МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ » Регуляторна політика » ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРЕТОРІЇ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СТГ:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до 21 травня 2021 року за адресою: 59052, вул. Головна,1, с. Великий Кучурів, тел. 67-6-78, e-mail: vk_regulyat.polit@ukr.net.

Проект рішення про встановлення місцевих податків

Аналіз регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Великокучурівської сільської територіальної громади»   Проект рішення Великокучурівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Великокучурівської сільської територіальної громади» розроблено Фінансовим відділом Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

18:52 09.04.2021