Футбол

9 травня на сільському стадіоні проходив міжнародний турнір з футболу серед учнів ДЮСШ (2004-2005р.н.) Приймали участь команди КСШ м. Рядівці Румуинія, «Спарта» м.Чернівці, ДЮСШ м.Сторожинець, та команда ДЮСШ с.Великий Кучурів.

Змагання проходили за коловою системою, кожний з кожним, ігри були досить напруженими, команди виявились досить підготовленими. У напруженій боротьбі команди розподілились слідуючим чином:

І - «Спарта» м. Чернівці

ІІ - ДЮСШ м. Сторожинець

ІІІ - КСШ м. Рядівці Руминія

Команди були нагороджені кубками І,ІІ,ІІІ ст.. а гравці команд грамотами, та медалями. Були відзначені також кращі гравці. Кубки, медалі та грамоти були придбані за кошти Великокучурівської ОТГ.