Привітання з днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Великокучурівська громада зі словами вдячності за вашу благородну працю вітає Вас із професійним святом.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Здоров’я, віру та надію - Ви даруєте людям найдорожче . З нагоди свята шлемо

низький уклін усім працівникам охорони

здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас

добро, дароване людям.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,

благополуччя і добра вам та родинам!