Сім'я - жаданий скарб

І найпрекрасніший смарагт,
Який від злого збережу
І до добра я піднесу!

13 травня в будинку культури села ТИСОВЕЦЬ відбувся сімейний вечір "День сім,і' " на честь свята День Матері.
 В такий чудовий недільний день, хоч на вулиці і трохи дощило, в залі палувало тепло, добро та любов!)

Організатори цього чудово заходу подарували глядачам незабуні враження від гарноі пісні, чудовоі філософськоі промови про цінності сімейного благополуччя та безцінні хвилини спілкування за терлим та солодким чаюванням!
Під час концертноі програми були виспупи дітей, вокальних груп, настоятелів церкви, сольні номера і виступ фольклорного колективу "Тисівчанка".
Масу позитивних вражень отримали глядачі різних вікових категорій, адже були  і вікторини, і ігри, ну і звісно солокі сюрпризи для дітей!
Висловлюємо велике СПАСИБІ організаторами за такий чудовий захід, а також і всім хто допоміг провести це свято у будинку культури села ТИСОВЕЦЬ. Дякуємо всім учасниками за чудові виспупи та глядачами за гучні оплески!
До нових зустрічей у будинку культури села ТИСОВЕЦЬ.