Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Аукціон

12 травня 2017 року у залі засідань Великикокучурівської сільської ради проведено аукціон з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у селі Великий Кучурів по вулиці Головній.

На аукціон було виставлено земельні ділянки в кількості  5 лотів, площею 0,0154га.

 Початкова вартість окремої ділянки складає 30383 гривні.

У  аукціоні з продажу земельних ділянок взяло участь  21 учасник. Всі земельні ділянки продано і до бюджету сільської ради надійшло 532000 гривень.  Аукціон проводило мале ПП «Інтердизайн». Така кількість учасників, що взяли участь в аукціоні, стверджує те, що територія Об’єднаної територіальної громади стає інвестиційно-привабливою і має перспективи розвитку. Маємо надію на те, що це тільки початок для поповнення коштів сільського бюджету, які будуть надалі використані на розвиток та благоустрій населених пунктів громади.

Щиро дякуємо учасникам аукціону за їх участь. Бажаємо Вам здійснення всіх задумів та бажань.

Надіємось на подальшу співпрацю та взаєморозуміння. « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH