Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Дитячий садок – то неповторна й самобутня країна малечі

Дитячий садок – то неповторна й самобутня країна малечі. Це той світ , у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут ведеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї нашої країни.

Нещодавно на базі ДНЗ «Малятко» Великокучурівської громади проводився І етап обласного фестивалю «Буковинські намистинки».

Метою проведення фестивалю було прищеплення любові до народних традицій, співу, виховання гармонійно розвиненої, естетично й творчо спрямованої особистості дитини, розвитку елементарних основ музичної культури, виявлення рівня виконавчої майстерності групових колективів та окремих виконавців.

В конкурсі приймали участь:

· Годилівський НВК - дошкільна група «Веселка» в намінації «хореографія» - танець «Весняні промінчики»( керівник: Вудвул Х.І. Дроняк Б.В.).

· ДНЗ «Перлинка» - діти старшої групи прийняли участь в номінаціях: «Вокальне мистецтво» з піснею «Ми діти твої Україно» ( керівник: Настасійчук І.Д.); «Хореографія» - танець «Привітальний козачок» (керівник: Мяновська Л.С.); «Оригінальний жанр» із сценкою « І таке буває» (керівник : Гудюр Т.Д.).

· ДНЗ «Малятко» представив вокальний колектив старшої групи «Сонечко» пісню «Український віночок» (керівник: Сенюк Л.Г.). В номінації «Хореографія» - танець «На палубі матроси» (керівник: Мяновська Л.С.) ; та в «Оригінальному жанрі» казку Н.Забіли «Зайчикова хатка» ( на новий лад) майстерно відтворили вихованки старшої групи «Сонечко» Маковій Софійка та Приказка Аріанна (керівник: Бураковська А.В.).

Протягом конкурсу журі оцінювали: виконавську майстерність, музичне та технічне супроводження, відповідність художнього номеру віковим особливостям дитини, енергетику виконання та оригінальність. Так, як 2017 рік національно-патріотичного виховання, то зважалось на цей пріорітетний напрямок.

В боротьбі за призове місце перемогла казка. Це багатюще і невичерпне народне джерело емоційно-морального розвитку, чуйності, доброти, вигадки, творчості та фантазії. Емоційний досвід, отриманий дитиною від вигаданої історії, цілком реальний. Ті уроки, які дає казка – це наука на все життя.

ІІ місце посіли вихованці Годилівського НВК та ДНЗ «Перлинка» в номінації хореографія.

ІІІ місце зайняли вокальні колективи ДНЗ «Перлинка» та ДНЗ «Малятко».

Усі учасники показали свої таланти, артистизм, дитячу щирість та майстерність. Висловлюємо щиру подяку керівникам та батькам наших конкурсантів за підготовку до фестивалю-конкурсу.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH