Ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності за один календарний місяць на 2017 рік.

1.1.Для платників першої групи – фізичних осіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та / або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 грн. – в розмірі  до 10  відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року.

1.2.Для платників другої групи – фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, в тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 1 500 000 грн. – в розмірі до  20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року.

Розподіл ставок єдиного податку для платників першої та другої групи по виду господарської діяльності (КВЕД), з розрахунку на календарний місяць (2017 р.)