Сільський голова

Сільський голова Тодеренчук Василь Мірчович. Народився 6 лютого 1972 року в селі Великий Кучурів,  Сторожинецького району, Чернівецької області. Українець. Освіта вища спеціальність «Правознавство». З 1996 року по квітень 1998 року працював заступником сільського голови Великокучурівської сільської ради. Звільнився у зв’язну з строком закінчення повноважень. З 2012 року по жовтень 2013 року працював на посаді фахівець із соціальної роботи Сторожинецького центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. З листопада 2015 року працюю на посаді сільського голови.

Дружина Тодеренчук Наталія Петрівна

Дочка Тодеренчук Каріна Василівна

Дочка Тодеренчук Олеся Василівна

Син Тодеренчук Максим Васильович

До кримінальної відповідальності не притягувався. Проживаю в селі Великий Кучурів, ІІ провулок Терешкової, 5.