A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Січень 2019

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХVІІІ сесія VІ скликання

 

РІШЕННЯ  № ______________  

 

31  січня  2019  року                                                        село Великий  Кучурів

 

Про  виконання  Програми  економічного

та соціально-культурного  розвитку  громади

у  2018  році   

 

  Заслухавши  та  обговоривши  звіт  сільського  голови  Тодеренчука В.М.  про виконання  Програми  економічного та соціально-культурного розвитку громади у 2018  році,    керуючись  статтею  26  Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні»,  

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

 1. Доповідь  сільського  голови Тодеренчука Василя Мірчовича про виконання показників Програми економічного та соціально-культурного розвитку села  у  2018  році  взяти до відома.

 

 1. Роботу сільського голови  та виконкому сільської ради за звітний період вважати  _____________.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                    В.Тодеренчук

 

 

 

Шановні депутати та запрошені!

 

              Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено необхідність щорічного звіту сільського голови за минулий рік перед депутатами, жителями громади про стан виконання Програми соціально- економічного розвитку  Великокучурівської сільської ради.

        Програма розвитку населених пунктів об’єднаної територіальної громади у 2018 році була розроблена відповідно до вимог законів України « Про державне прогнозування та розроблення програм економічного розвитку України», « Про місцеве самоврядування в Україні», Стратегії розвитку Великокучурівської сільської ради на період до 2020 року.

      Тому вважаю за необхідне проінформувати депутатів сільської ради  про стан виконання Програми соціально - економічного розвитку Великокучурівської сільської ради у 2018 році, а  також про те, над чим працювала сільська рада, виконавчий комітет, установи та організації громади. Надіюсь на те, що ви у своїх виступах подасте пропозиції та зауваження, які дадуть змогу покращити роботу ради, установ та закладів громади. Всі ці зауваження та пропозиції будуть узагальнені і взяті до виконання.

         Отже, традиційно, як кожна людина, кожен керівник, громада оцінюють рік, що минув.

         Великокучурівська сільська рада, як громада, прожила 2018 рік, який показав, що об'єднання в одну громаду дали позитивні результати у розвиток всіх населених пунктів. Це дало змогу профінансувати заклади освіти, медицини, культури, передбачити кошти на соціальні витрати.  Проведено роботи по благоустрою населених пунктів громади та залучено кошти міжнародних грантів.

      У 2018 році продовжено за кошти інфраструктури капітальний ремонт вулиць з асфальтовим покриттям В.Бузенка та Фрунзе (бруківка) села Великий Кучурів, вулиці Головної в селі Снячів, вулиці Підлісна в селі Тисовець, та Центр економічного зростання в селі Годилів. Завершено будівництво спортивного майданчика в селі Великий Кучурів, розпочато будівництво спортивного майданчику в с. Тисовець, проведено ремонт фасаду ДНЗ «Малятко» закінчено  будівництво котельні Снячівської ЗОШ на яку було залучено кошти ПРООН, громадської організацією та частина сільського бюджету. Було придбано пожежний автомобіль.

           У 2018 році надавалась допомога у оформлені субсидій громадян у кількості 1160 осіб. За минулий рік проводився збір сміття. Для цього виділяється трактор, проводилось грейдерування доріг комунальної власності. Депутатами сільської ради було організовано за співфінансуванням жителів громади завіз щебеню на дороги комунальної власності. Проводилось заміну електроламп на економки та електролічильників. Однак, проблемою для населених пунктів громади залишається збір сміття. Сміттєзвалища переповненні, а тому найгострішою проблемою 2019 року буде організація збору та вивезення сміття за межі населених пунктів, встановлення контейнерів для вивезення побутових відходів. Над цією проблемою будемо працювати у цьому році та надіємось на підтримку жителів громади, а також дотримання правил благоустрою на території громади. На жаль не всі жителі громади дотримуються правил благоустрою та санітарної очистки. Як результат не обкошені канави, сміття вздовж доріг. І тільки при свідомості та розумінні наших громадян наші села будуть гарними, охайними та чистими.

         У 2018 році село Тисовець прикрасила зелена красуня ялинка. У 2018 році проводилися благоустрій сільських кладовищ, розчистка придорожніх смуг, утримання автобусних зупинок та дощок оголошень, які були встановлені у всіх населених пунктах громади. Однак, благоустрій сільських кладовищ  потребує покращення. Є необхідність встановлення огорожі на кладовищах. Таку пропозицію підтримали жителі села Снячів, які за власні кошти розпочали роботи по огорожі сільського кладовища.

   У 2018 році виконком сільської ради приділяв належну увагу розгляду листів та заяв громадян. При сільській раді працює адміністративна комісія, яка розглянула 226 адміністративних справи. У 2018 році зареєстровано 1443 заява та скарга. Всі вони опрацьовані та дані відповіді заявникам. За рік видано 7320 довідок, складено 1203 акти обстеження, прийнято 394 рішення сесії сільської ради, 122 рішень виконавчого комітету сільської ради, вчинено 528 нотаріальних дій, складено 327 актів цивільного стану.

         У 2018 році введено посаду адміністратора, який надає адміністративні послуги з видачі ID-карт та біометричних паспортів.

       Звичайно фінансовою діяльністю сільської ради є кошти сільського бюджету. Дохідна та видаткова частина сільського бюджету розраховувалась на основі формульного підходу, затвердженого КМУ України, враховуючи кількість населення. В 2018 році на фінансову діяльність ради вплинули зміни, внесенні до Податкового та Бюджетного кодексів, курс держави на децентралізацію влади, нові умови фінансування. З сільського бюджету фінансувались установи освіти, медицини, культури, музична та спортивні школи, соціальний захист.

          Сільський бюджет Великокучурівської ОТГ за 2018 рік виконаний по доходах в сумі 80 736 386гривень в тому числі міжбюджетні трансферти склали 61 372 797грн.(освітня субвенція склала – 24 903 400 грн. медична субвенція – 10 771 400грн. соціально-економічна на розвиток окремих територій – 1 276 000

грн.) що складає 101,8 відсотків до уточненого плану на рік, в тому числі по загальному фонду 78 132 318 гривень, що складає 107,17 відсотка до уточненого плану на рік. Основними бюджетоутворюючим Великокучурівської ОТГ є сплата податків і зборів, які займають найбільшу питому вагу  надходження до загального фонду за 2018 рік, а саме платники єдиного податку 5 093 727,91гривень, плату за землю - 2 911 588,72 гривень, акцизного податку -  570 203,88 гривень, ПДФО – 7 038 339,16гривень,  податок на нерухоме майно – 369 365,44гривень, надання адміністративних послуг – 438 729.79гривень.

На території громади функціонує 59 точок роздрібної торгівлі, однак не всі  сплачують акцизний збір та не сплачують податки за найману працю. На розвиток інфраструктури у 2018 році було  отримано коштів в сумі  3 57761гривень.

   У звітному періоді за кошти що були передбачені сільським бюджетом, працювали заклади освіти, медицини, культури, соціальний захист. Пріоритетним напрямом у роботі ради являється робота медичних закладів громади. Видатки на утримання закладів охорони здоров'я у сільському бюджеті були передбачені у сумі  4 520 214гривень, це дало змогу покращити матеріально-технічну базу закладів медицини, було проведено медичне обстеження пільгової категорії населення. 2018 рік переломний рік у реформі медичної галузі, особливо на селі. В даному випадку державні кошти будуть виділятись за кількістю укладених договорів з сімейними лікарями.

     На утримання закладів освіти у 2018 році витрачено кошти в сумі 34 411 503грн. Створено належні умови для виховання та навчання дітей. Пільгові категорії дітей харчуються безкоштовно. Покращився матеріально-технічний стан закладів освіти. У закладах освіти проводять олімпіади з різних предметів. Організовується ряд виховних та патріотичних заходів. На території сільської ради також функціонують два дошкільних навчальних заклади та садкова група при Годилівському НВК, які приділяють належну увагу дошкільному вихованню дітей. Є необхідність відкриття дошкільних навчальних закладів в селах Тисовець та Снячів.

        Видатки на утримання закладів культури у 2018 році склали 1 525 920грн. Однак це не було достатньо коштів на проведення капітального ремонту приміщень та проведення системи опалення. Закладами культури  проводились загально сільські свята, родинні свята.

         Видатки на соціальний захист населення в сумі 665 933грн. Була надана матеріальна допомога малозахищеним верств населення , воїнам – афганцям, учасників Чорнобильської АЕС, учасникам АТО, довгожителям громади з нагоди ювілейної дати. Проводили благодійні марафони для дітей – інвалідів. Соціальними робітниками відділу соціального захисту населення обслуговується - 58 одиноких престарілих громадян.

     На  утримання пожежної охорони сільської ради – 729 155,22грн..

         Підсумовуючи сказане, можна зробити висновок, що сільська рада в сьогоднішніх умовах при обмеженому фінансуванні в основному виконала ті завдання, які передбачались планом соціально-економічного розвитку Великокучурівської ОТГ на 2018 рік. Однак слід відмітити, що не вирішених проблем у житті громад, які необхідно вирішувати на найближчу перспективу є ще багато. Найперше – це будівництво Тисовецької ЗОШ, ДНЗ в селах Снячів та Тисовець, капітальний ремонт закладів культури, ремонт доріг комунальної власності, облаштування тротуарних доріжок, продовження освітлення вулиць населених пунктів громади, упорядкування сільських кладовищ, запровадження централізованого вивозу сміття. І тільки від усіх нас залежить  доля нашої громади та виконання плану соціально-економічного розвитку наших сіл.

      Маю надію на те, що з вашою допомогою нам вдасться виконати план соціально-економічного розвитку громади на 2019-2021 роки, що дасть можливість покращити життя жителів нашої громади і дати можливість їй стати успішною.

     

 

        

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХХVІІІ сесія VIІ скликання

 

РІШЕННЯ № _________

 

       31 січня  2019 року                                                село Великий  Кучурів

 

Про внесення змін до

сільського бюджету на 2019 рік

 

Керуючись статтею 26 і статтею 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Бюджетним кодексом України, взявши до уваги рекомендації постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в додатки 1- 6 до рішення №390-37/2018 від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік» згідно додатків 1-6.
 2. Додатки 1-6 є невід’ємною частиною цього рішення.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансово-економічного відділу Г.Домітрюк та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (С.М. Осипчук).

 

 

 

Сільський голова                                              В. Тодеренчук

 

https://rada.info/upload/users_files/04418162/c53d613d82781324b273507f63574ece.docx

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХVІІІ сесія VIІ скликання

 

  РІШЕННЯ  №  _________

 

 31  грудня  2019 року                                                    село Великий Кучурів

 

Про  затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Великокучурівської амбулаторії загальної практики сімейної  медицини» Великокучурівської сільської ради Cторожинецького району Чернівецької області на 2019 рік

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Законом України «про фінансову підтримку суб’єктам господарювання», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки КНП Великокучурівської амбулаторії загальної практики сімейної  медицини Великокучурівської сільської ради Cторожинецького району Чернівецької області на 2019 рік.

 

2.Начальнику фінансово-економічного відділу Г.Домітрюк передбачити кошти в сільському бюджеті на фінансування даної Програми.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (С.Осипчук).

 

Сільський голова                                     В. Тодеренчук

 

https://rada.info/upload/users_files/04418162/68ea145eb8e8b97295519d8e58c4a246.docx

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XХXVIIІ   сесія    VII скликання

 

 РІШЕННЯ № ____________

 

 

 31  січня  2019  року                                                      село Великий  Кучурів

 

Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Великокучурівської ОТГ

 

Відповідно до вимог статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частини 5 статті 3 Закону України «Про запобігання впливу світової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою врегулювання суспільних відносин, пов’язаних із порядком залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (далі розвиток інфраструктури) сіл Великий Кучурів, Снячів, Тисовець, Глибочок та Годилів, що належать до відання Великокучурівської сільської ради,взявши до уваги рекомендації комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Великокучурівської ОТГ (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Великокучурівської сільської ради Тодеренчука В.М.  

 

 

                  Сільський голова                                             В.Тодеренчук

 

https://rada.info/upload/users_files/04418162/8035b0dbf6c46ae5ecdab32b1a3bccde.doc

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХVІІІ сесія VIІ скликання

 

РІШЕННЯ № __________

 

 

31   січня 2019 року                                                  село Великий  Кучурів

 

Про  затвердження  Положення  про

преміювання і надання матеріальної

допомоги  працівникам  апарату

виконкому  у  2019 році.

 

        Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 року, Постановою Кабінету Міністрів України  № 268 «Про  впорядкування умов  оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 07.02.2001 року № 134, Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Положення про преміювання і надання матеріальної допомоги апарату виконкому в 2019 році (Додається).

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову  В.М.Тодеренчука та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.М.Осипчук )

 

 

 

      Сільський голова                                             В. Тодеренчук

 

      Погоджено

      Юрисконсульт                                                  С.Іонуц

 

https://rada.info/upload/users_files/04418162/17ee84552877bd58cd80aec8fe7a2e3d.docx

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХXVІІІ сесія VIІ скликання

 

    РІШЕННЯ №  __________

 

 

   31   січня  2019 року                                                  село Великий  Кучурів

 

Про затвердження  Положення  про

преміювання  і  надання  матеріальної

допомоги  бухгалтерам  у  2018  році

 

        Керуючись  статтею 26  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  наказом  Міністерства  культури  і  туризму  України  №  745

від  18.10.2005 року,  Міністерства  освіти  і науки  України  № 557  від 26.09.2005 року,  Міністерства  охорони  здоров'я  України   № 308/519  від 05.10.2005 року,  

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Положення про преміювання і надання матеріальної допомоги  бухгалтерам  бюджетних  установ в 2019 році.  (додається).

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову  В.Тодеренчука та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.М.Осипчук )

 

 

 

 

 

                    Сільський голова                                      В. Тодеренчук

 


https://rada.info/upload/users_files/04418162/a9672e2fef831a76844a5933a6266e04.docx

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХVІІІ сесія VІ скликання

 

РІШЕННЯ  № ______________  

 

31  січня  2019  року                                                        село Великий  Кучурів

 

Про  Затвердження  Програми соціального та економічного розвитку  Великокучурівської сільської ради на 2019-2021 роки   

 

  З метою забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку Великокучурівської сільської ради, підвищення ефективності використання економічного потенціалу та функціонування соціальної сфери для покращення якості життя населення, відповідно до Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України» та відповідно до пункту 22 статті 26  Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», взявши до уваги рекомендації комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великокучурівської сільської ради,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму соціального та економічного розвитку  Великокучурівської сільської ради на 2019-2021 роки
 2. Виконкому сільської ради, керівникам установ та організацій здійснити організаційно-практичні заходи щодо забезпечення виконання Програми соціального та економічного розвитку  Великокучурівської сільської ради на 2019-2021 роки
 3. Доручити апарату сільської ради при необхідності вносити конкретні корективи показників Програми соціального та економічного розвитку  Великокучурівської сільської ради на 2019-2021 роки.
 4. Про хід виконання Програми соціального та економічного розвитку  Великокучурівської сільської ради на 2019-2021 роки в другому півріччі 2019 року
 5. Визнати таким, що в разі необхідності дана затверджена Програма діє до затвердження нової Програми.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.М.Осипчук )

 

Сільський голова                                    В.Тодеренчук

 

 

 


https://rada.info/upload/users_files/04418162/297b07ffefb90e72ce8f2171d6c4a6cd.doc

https://rada.info/upload/users_files/04418162/6948f918ee8ca15e8eb57a6ed3482be0.docx

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь