Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

               

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XVІІІ сесія VIІ скликання

 

   РІШЕННЯ 137- 18/2017

 

   26 липня  2017 року                                                         село Великий  Кучурів

 

Про розгляд листа Управління праці та соціального захисту населення №16/1106 від 26.06.2017р. про відшкодування витрат на надання телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» пільговим категоріям населення в 2016р.

 

Розглянувши лист управління праці та соціального захисту населення Сторожинецької РДА № 16/1106 від 26.06.2017 року про відшкодування коштів на надання телекомунікаційних послуг пільговим категоріям громадян за 2016 рік,  керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України,  

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у відшкодуванні заборгованості за 2016 рік перед ПАТ «Укртелеком» в сумі 33631,61грн. за  надання телекомунікаційних послуг пільговим категоріям громадян за 2016 рік, у зв’язку з відсутністю коштів в сільському бюджеті.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника фінансово-економічного відділу Г.Домітрюк  та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.М. Осипчук ).

 

 

 

Сільський голова                                             В. Тодеренчук

 

 

  Погоджено

  Юрисконсульт                                                  С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH