Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

                            

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XVІІІ сесія VIІ скликання

 

   РІШЕННЯ №138-18/2017

   26 липня  2017 року                                                         село Великий  Кучурів

 

Про внесення змін в

рішення № 31-15/2017 від 28.02.2017р.

 «Про встановлення надбавки за складність та напруженість в роботі  керівникам закладів освіти»

 

У зв’язку з недофінансуванням державним бюджетом місцевого бюджету Великокучурівської сільської ради, керуючись статтею 26 і статтею 61 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  статтею 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Бюджетним кодексом України та розглянувши пропозицію постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити з 01 серпня 2017 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 15% посадового окладу, в межах фонду оплати праці:

  • директорам Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Годилівського НВК;
  • завідуючим ДНЗ «Малятко» та ДНЗ «Перлинка».

2.Встановити з 01 серпня 2017 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 10% посадового окладу, в межах фонду оплати праці:

  • заступникам з навчально-виховної роботи, закладів освіти, які розміщені на території Великокучурівської сільської ради.

3. Встановити з 01 серпня 2017 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 5% посадового окладу, в межах фонду оплати праці:

  • заступникам з виховної роботи, заступникам з господарської частини закладів освіти, які розміщені на території Великокучурівської сільської ради.

4.Керівникам загальноосвітніх закладів освіти з 01.08.2017 року встановити надбавку за престижність педагогічному персоналу в граничному розмірі 10% посадового окладу, в межах фонду оплати праці.

5.Керівникам закладів освіти:

  •  години варіативної частини не використовувати на факультативи та курси за вибором;
  • не допускати заміни викладачами не їх профільних предметів, проводити заміни предметів за відсутності незайнятих викладачів предмету, який потрібно замінити;
  •  скорегувати гурткове керівництво.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти Великокучурівської сільської ради Г.Мінтенко  та на постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.М. Осипчук ) та комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту (І.Сандуляк).

 

 

 

 

Сільський голова                                          В. Тодеренчук

 

 

 

               Погоджено

               Юрисконсульт                                             С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH