Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія  VІІ скликання

 

 РІШЕННЯ № 99-16/2017

 

03 травня 2017 року                                                      село Великий Кучурів

 

Про розгляд заяви гр.Сандуляка М.В.

щодо внесення змін в п.п 1.2.  п.1 рішення 9 сесії

7 скликання Великокучурівської сільської ради

від 22.08.2016 року № 268-09/2016

«Про надання дозволу на розробку

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок»

 

        Розглянувши  заяву громадянина Сандуляка М.В.   (додається), про  внесення змін в п.п.1.2. п.1 рішення 9 сесії  7 скликання Великокучурівської сільської ради від 22.08.2016 року № 268-09/2016 «Про надання  дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»,  врахувавши рекомендації постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища,  керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  12, 83, 116, 118, 121, 122, 186-1  Земельного кодексу України,   Законом  України «Про землеустрій»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в п.п.1.2.   п.1 рішення 9 сесії 7 скликання Великокучурівської сільської ради  від 22.08.2016 року № 268-09/2016  «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» в частині надання   гр. Сандуляку Михайлу Васильовичу дозволу на розробку проекту землеустрою    земельної ділянки площею 0,14 га для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд, і викласти його в наступній редакції:

 

1.1.Надати громадянину Сандуляку Михайлу Васильовичу   дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 0,2500 га  у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови,  розташованої по вулиці Ватутіна, 16 села Тисовець  Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію  з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

  

 

 

 

Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

 

 

                  Погоджено

                   Юрисконсульт                                    С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH