Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія  VІІ скликання

 

 РІШЕННЯ № 98 -16/2017

 

03 травня 2017 року                                                       село Великий Кучурів

 

Про розгляд заяви гр. Гушула А.Ю.

щодо внесення змін в  п.2 рішення 2 сесії

7 скликання Великокучурівської сільської ради

від 11.12.2016 року № 46-02/2016

«Про надання дозволу на виготовлення

детального плану території»

 

        Розглянувши  заяву громадянина Гушула А.Ю.,   (додається), про  внесення змін в  п.2 рішення 2 сесії  7 скликання Великокучурівської сільської ради  від 11.12.2016 року № 46-02/2016 «Про надання  дозволу на виготовлення детального плану території»  врахувавши рекомендації постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища,  керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  12, 83, 116, 118, 121, 122, 186-1  Земельного кодексу України,   Законом  України «Про землеустрій»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в   п.2 рішення 2 сесії 7 скликання Великокучурівської сільської ради  від 11.12.2016 року № 46-02/2016  «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території » в частині надання   гр. Гушулу Антонію Юрійовичу дозволу на виготовлення детального плану території    земельної ділянки площею  0,1138 га для «іншої комерційної діяльності», і викласти його в наступній редакції:

 

2.Розробити Детальний план території   земельної ділянки площею 0,1138 га, кадастровий номер 7324582000:01:001:2000,  що належить гр. Гушулу Антонію Юрійовичу на підставі договору купівлі-продажу земельної ділянки номер 35475 від 19.10.2015 року, з метою можливості  зміни цільового призначення із земель для «іншої комерційної діяльності» на землі для «будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд»,  яка розташована за адресою вулиця Чорновола В. села Годилів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

3.Визначити замовником розробки Детального плану території  житлової забудови виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради..

 

4.Виконавчому комітету Великокучурівської сільської ради:

 

 - оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації та веб-сторінці сільської ради;

 - забезпечити проведення громадських  слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеної містобудівної документації та її затвердження згідно чинного законодавства.

 

5.Інвестором з фінансування розробки Детального плану території призначити громадянина  Гушула А.Ю., за його  згодою (заява).

 

6.Делегувати інвестору виконання  функції «Замовник» в частині організації розроблення Детального плану території житлової забудови, збору вихідних даних, організації громадських слухань,  отримання висновків, тощо.

 

7.Виготовлений  проект детального плану території подати на розгляд та затвердження до сесії сільської ради.

 

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію  з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

  

 

 

 

Сільський голова                              В.Тодеренчук

 

 

 

 

                     Погоджено

                      Юрисконсульт                               С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH