A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

РІШЕННЯ № 97-28/2018

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХVІІІ сесія  VII скликання

 

  РІШЕННЯ № 97-28/2018

 

30  травня   2018 року                                                             село Великий Кучурів

 

Про  розгляд заяв громадян щодо

надання матеріальної допомоги

 

    Розглянувши заяви громадян:  Барана І.М., Білика М.В., Будько С.Т., Годованець М.Г., Губки С.М., Гушул Ш.Г., Гушул Д.Н., Дерев’янко М.Д., Єреміци К.М., Зварича А.Г., Золотар Я.І., Карча М.Г., Костеняка І.Д.,  Кралова А.Д., Крайська Ж.С., Кравчук І.М., Лечинська Г.П., Лупуляк П.М.,  Маковій Х.Д., Мінтенка І.Г., Романюк І.Н., Семенович М.Г., Столярчук О.В., Сушинської Д.Н., Спинул Я.Г.Семенюк Я.М., Семенюк П.Д., Стрельченко С.Й., Цокало А.І., керуючись Бюджетним кодексом України, у відповідності до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА

1.Відмовити Барану Івану Миколайовичу учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

2.Відмовити Білику Миколі Васильовичу жителю с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

3.Відмовити Будько Сільві Танасівні жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

4.Відмовити Годованець Миколі Георгійовичу жителю с.Снячів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

5.Відмовити Губці Сільві Миколаївні жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

6.Відмовити Гушул Штефанії Георгіївні жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

7.Відмовити Гушул Домніці Назарівні жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

8.Відмовити Дерев’янко Марії Дмитрівні жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

9.Відмовити Єреміці Катерині Миколаївні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

10.Відмовити Зваричу Артуру Григоровичу жителю с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

11.Відмовити Золотарю Ярославу Івановичу жителю с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

12.Відмовити Карчі Марії Григорівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

13.Відмовити Костеняку Івану Дмитровичу жителю с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

14.Відмовити Краловій Альоні Дмитрівні жительці с.Снячів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

15.Відмовити Крайській Жанні Сергіївні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

16.Відмовити Кравчук Ірині Миколаївні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

17.Відмовити Лечинській Ганні Петрівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

18.Відмовити Маковій Христині Дмитрівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

19.Відмовити Мінтенку Іллі Георгійовичу жителю с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

20.Відмовити Романюку Івану Назаровичу жителю с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

21.Відмовити Семенович Марії Георгіївна жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

22.Відмовити Столюрчук Олені Василівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

23.Відмовити Сушинській Домніці Ністорівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

24.Відмовити Спинул Яворіці Георгіївні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

25.Відмовити Семенюк Яворіці Миколоївні жительці с.Тисовець в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

26.Відмовити Семенюк Парасківі Дмитрівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

27.Відмовити Стрельченко Степаниді Йосипівні жительці с.Годилів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

28.Відмовити Цокало Ауріці Іванівні жительці с.Великий Кучурів в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю коштів у сільському бюджеті.

29.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів,  бюджету, соціально-економічного розвитку (С.Осипчук).

 

                         Сільський голова                                В.Тодеренчук

 

 

                         Погоджено

                         Юрисконсульт                                   С.Іонуц

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь