Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія  VІІ скликання

 

 РІШЕННЯ № 97-16/2017

 

03 травня 2017 року                                                      село Великий Кучурів

 

Про розгляд заяви гр. Наровського Р.В.

щодо внесення змін в  п.3 рішення 7 сесії

7 скликання Великокучурівської сільської ради

від 10.05.2016 року № 161-07/2016

«Про надання дозволу на розробку

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок та передачу їх в оренду»

 

        Розглянувши  заяву громадянина Наровського Р.В.   (додається), про  внесення змін в  п.3 рішення 7 сесії  7 скликання Великокучурівської сільської ради від 10.05.2016 року № 161-07/2016 «Про надання  дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду»,  врахувавши рекомендації постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища,  керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  12, 83, 116, 118, 121, 122, 186-1  Земельного кодексу України,   Законом  України «Про землеустрій»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в   п.3 рішення 7 сесії 7 скликання  Великокучурівської сільської ради  від 10.05.2016 року № 161-07/2016  «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду» в частині надання   гр. Наровському Роману Васильовичу дозволу на розробку проекту землеустрою    земельної ділянки площею 1,7069 га для ведення особистого селянського господарства, і викласти його в наступній редакції:

 

1.1.Надати громадянину Наровському Роману Васильовичу   дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 1,7069 га  в користування на умовах оренди терміном на 10 (десять) років для сінокосіння та випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення,  розташованої на куті Дубове села Тисовець  Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію  з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

  

 

 

 

Сільський голова                                  В.Тодеренчук

 

 

 

                   Погоджено

                    Юрисконсульт                                        С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH